Jump to content
Българският форум за музиканти

Бюджетна глава.


Ex74

Recommended Posts

Защо не си продадеш кабинета и да си вземеш това http://www.thomann.de/gb/peavey_6505_112_combo.htm

 

На това се точа и аз! :cheers2:

хайде много успехи през новата година за всички ни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото повече варианти... толкова по-сложно. Дано ми хареса звука на ВалвКинг-а в MCI. За 6505+ - ако беше глава за тия пари щях да го взема, ама 1х12" сякаш ми иде малко. :)

Отностно VOX-a - вярвам, че е достатъчно слаб. На репетиция с 100W глава (транзисторна) мастъра е някъде над 7. В клуб пък го ползваме и за монитор и пак е увеличен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото повече варианти... толкова по-сложно. Дано ми хареса звука на ВалвКинг-а в MCI. За 6505+ - ако беше глава за тия пари щях да го взема, ама 1х12" сякаш ми иде малко. :)

 

Вадиш усилвателя и му правиш кутия = глава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе да ;) да развалям скъпото кубе.. като се върна от солун утре-в други ден ще звънна на икономов да ги питам имат ли налични валвкинга и вокса да им чуя гласеца. Според разни нискокачествени видеота по тубата установих, че ми трябва някакъв дистър преди главата да ми напомпа звука.. дано мъфф-а я свърши добре тая работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе да ;) да развалям скъпото кубе.. като се върна от солун утре-в други ден ще звънна на икономов да ги питам имат ли налични валвкинга и вокса да им чуя гласеца. Според разни нискокачествени видеота по тубата установих, че ми трябва някакъв дистър преди главата да ми напомпа звука.. дано мъфф-а я свърши добре тая работа :thumbs_up:

Ти като си в Солун земи си един Orange tiny terror има ги в едно магазинче около центъра,в кабинет е много здраво,не ти трябва по-мощен усилвател,ако не свириш на стадион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е Гарланд глава:

 

1) защото купешките имат винаги нещо което ти липсва (брой канали, бустер, гейт или определен ефект)

 

2) ще си го моделираш не само как да свири но и точно какъв цвят да е, каква решетка да има, или точно какви размери да е, както и ватовете разбира се

 

3) ако си избереш и правилните схеми на каналите, ще го превърнеш в нещо много универсално и всеки път различно дори и за теб и би станало незаменимо (нещо което купешките винаги нямат)

 

4) нещо което ще се усмеля да напиша, каналът на меса-буги на моят Гарланд, ми харесва повече от звука на оригиналното Меса-Буги ДуоРектифаер (което говори не качеството на изработка)

 

5) инвестирай ако трябва и малко повече за да не става както винаги, сега неискаш нещо скъпо, но скоро ще поскаш и ще продаваш и купуваш и отнво и отнова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.