Jump to content
Българският форум за музиканти

Schreiber Klarinet 6026


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Кларинетите им са пласмасови но свирят добре за парите си. Имам колега който свири с такъв за 600лв направо великолепно. Ако направят и пъленбйом и аз ще си купя. не са лоши купуваи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за дървените питам.Щото им правели импрегнация и се страхувам от ВТУКМАЧЕН звук. :punk_guitar: Иначе ми казаха че те правят ниската серия на Buffet Crampone.Да не би да имате нещо друго предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)
Кларинетите им са пласмасови но свирят добре за парите си. Имам колега който свири с такъв за 600лв направо великолепно. Ако направят и пъленбйом и аз ще си купя. не са лоши купуваи.

 

Само, като спомена " бакелит " и... трябваше да се свърши с коментарите мен, ако питаш :thumbs_up:

Как въобще може да коментирате, че такъв кларинет има приличен звук и става за нещо... камо ли за класика не зная...

 

П.С: пъленбйом никоя марка не произвежда от над 20 години насам, поради простата причина, че са изключително фалшиви в сравнение с полубйома! Възможно е да се направи само по поръчка и не си заслужава, освен, ако не свириш народно и чалга с него! За класика не става!

Редактирано от Мариян LORDA Михайлов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за дървените питам.Щото им правели импрегнация и се страхувам от ВТУКМАЧЕН звук. :surprise: Иначе ми казаха че те правят ниската серия на Buffet Crampone.Да не би да имате нещо друго предвид?

 

Междо другото, ако си търсиш кларинет, в момента продавам Buffet в доста запазено състояние и без никакви проблеми по него на доста прилична и изгодна цена ( в общи линии колкото тая немска щтуротия, която коментирате ).

Бях писал тема в " продава ", нз дали си прочел. Ако искаш повече информация може да ми драснеш 2-3 реда на " привейт "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Es KarNET все още не са ми го доставили иначе е дървен,не е пластмасов.Като го получа ще ти пиша да ти кажа впечатленията си,въпреки че не съм професионалист,но ще се радвам да бъда полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.