Jump to content
Българският форум за музиканти

символиката


Recommended Posts

Това си е въпрос на дизайн. :) Може да няма име или да има име и символ, който да изразява философията на групата или да да е свързан с името. То пак си е лого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нашето лого пък е просто изписано с прави, остри линии името на бандата. Буквите са тъмно-червени, фонът е черен. Семплотата ще спаси света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина - просто, семпло и запомнящо се. Ти ли си го правил, DaMaRo?

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Ще ми е интересно да видя и други лога на хора от форума. qbodp, поздравления за добрата тема!

 

Само една от групите с които съм свирил е имала "знак" - "Жега". Не сме го мислили специално, получихме го от приятел, хареса ни и го използвахме (най-често в негатив - бял на тъмен фон) като детайл в обложки, плакати и пр. Ето го тук:

 

Znak-02.jpg

 

 

 

Сегашната банда - NEMO си има лого, което също ми харесва.

 

Винаги съм се радвал на такива неща, според мен помагат за по-пълноценно предаване на идеята на бандата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логото на "Жега" кърти! Винаги много ми е харесвало!

 

Логото на моята група съм го мислил аз.

 

ЗМЕЙ

 

между другото : някой иска ли да направи сайт на група "Змей" без пари :) ?

 

Иначе май ще трябва да се науча как се прави и да го правя аз, ...но ще ми е доста сложно с времето точно сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bo Yan, логото е много яко, ама с тая снимка отдолу ми е твърде арт :greenball: Ако не ти е спешен сайта (в смисъл - има време да се прави и не трябва да стане за норматив) и те устройва html, може да се обадиш да се позанимая :blink:

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и нашето лого: цък

 

Дело е на една талантлива мацка, дето я изтормозих докато стигне до тука :no: Има още малко за доработване де, ама тва е достатъчно информативен ваиант :)

 

@ДаМаРо (хахах откъде ги вадите тия никове бе ;) )

 

Могу яко лого, пич! Бравос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ем от къде да ги вадя :) зависи и от музикалната насока :) приятелите ми викат Маро и за арт благозвучие добавих "Да" и в Германия все още ми мислят зя испанец :metalist:

инак мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Znak-02.jpg

 

Сегашната банда -  NEMO си има лого, което също ми харесва.

 

Разбойник, това лого на Жега адски ме кефи! И на Немо е много благо.

 

Ние още си нямаме символика на групата, затова не съм показала нищо. Обаче мисля да предлагам на моите амигос от avanzado да ползваме една по-пастелна версия на растафарските червено-жълто-зелено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.