Jump to content
Българският форум за музиканти

Audionews.ru новогодишна промоция :-)


wolfgang

Recommended Posts

2005-12-26 - Merry Chrismas and Happy New Year guys. We want to say everyone who is not registered yet with our community, we need you in here and we are representing - free registration week.

Registration will be available from 31.12.2005 07:00 GMT till 07.01.2006 07:00 GMT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Wofganf,

братле, благодаря ти, че си толкова наблюдателен относно този сайт. Бях регистриран преди време, но дадох ника си с паролата на друг човек и нещо "си изгубих" регистрацията". Хехехе, нищо де, аз съм добър човек и не коря другите за неща, които не съм сигурен дали са извършили наистина!

 

Държа да отбележа и благодарността си към Nalbantov, задето "ме светна" за BFD Drums Collection... (мерси, Митак)! :hello:

Сега като се пререгистрирах пак, свалям тази колекция FX.Pansion.BFD.Deluxe.Collection... Надявам се да е полезна :think:

Когато сваля и 5-е DVD-та, които са .ISO-формат, ще поискам и съвет с кава програма се отварят семплите в този пакет?! Или някой да ми каже отсега коя е програмата... или кои могат да са?! Свикнал съм да бачкам на Reason и в нищожа степен на Cubase SX... Ако ми харесат семплите и начина на "редене", ще свиркам... щото искам да съм от помощ на други потребители във форума, пък току-виж за няколко дена запис с китара и кубе сме трампили нещо.

 

Не, че подценявам усилията на всеки един от нас в семплирането, но ако на някого му харесва как "редя" аз барабанки, мое да заформим виртуален проект, хехехе... (Ако някой се интересува, нека да кликне върху линка НА_ЖИВО от подписа ми). Там барабанките с "редени" с уж реалистичните семпли на Reason-a.

 

Чакам съветите ви за програма, която да ги "реди" гореспоменатите семпли. Дано и аз да си намеря семпли от тези BFD Collections, щото 2000 Euro + още 1000 Euro за микрофони са ми множко на тоя етап за "хардуерни" барабани и озвучаването им... какво остава за записа.

Малко крада, ама то всички "крадем" от [do, re, mi, fa, sol, la, si + алтерациите]

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам няколко покани за audionews.ru

Ако някой е пропуснал срока за свободна ррегисрация мога да помогна :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офтопик...какво става с twins? Днес отварям страницата и ми излиза един голям надпис:

Този домейн е резервиран за клиент на SuperHosting.Bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry за отделния пост ама не ме пуска да си редактирам стария по никакъв начин... :think:

Twins се местят на нов достачик:

We're switching hosts, the site is temporarily offline
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.