Jump to content
Българският форум за музиканти

да купя ли това кубе?


AorA_Bass

Recommended Posts

Да, така направих, т.е. момчето за което е така направи!

и кво купихте ли го

 

аз скоро също ше си го зимам--а ония смешник къде разпраа че било боклук хахах

 

абе мани да се смеем ли да плачем ли

 

драива му бил слаб хахаха

 

пивито било по добро хахахах-е ако свириш блусарски истории да--ама афендера и драива му къртат мноо здраво--пробвах го и се размазах

a с металзоната към него--нема такова животно--

ти обаче няма да си затвориш лмръсната уста с твойте обиди изгглежда :) посвири още малко и да видим след 2 години дали ще си на същото мнение. акъла ти още е толкова тънък и праволинеен че не можеш да проумееш много неща. и явно си толкова назад с познаването на китарния звук и техника че няма накъде повече

айде със здраве

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте...не забравяйте, че става въпрос за 5-600 лева за нов усилвател 100вата (мисля че беше), което е много евтино...в този нисък клас става дума за един много качествен усилвател, наистина аз ако исках да си купувам нещо за тая цена ново от тоя клас, бих си го купил това кубе. Все пак един пиви класик 30 вата е към 1300лева нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така направих, т.е. момчето за което е така направи!

и кво купихте ли го

 

аз скоро също ше си го зимам--а ония смешник къде разпраа че било боклук хахах

 

абе мани да се смеем ли да плачем ли

 

драива му бил слаб хахаха

 

пивито било по добро хахахах-е ако свириш блусарски истории да--ама афендера и драива му къртат мноо здраво--пробвах го и се размазах

a с металзоната към него--нема такова животно--

ти обаче няма да си затвориш лмръсната уста с твойте обиди изгглежда :) посвири още малко и да видим след 2 години дали ще си на същото мнение. акъла ти още е толкова тънък и праволинеен че не можеш да проумееш много неща. и явно си толкова назад с познаването на китарния звук и техника че няма накъде повече

айде със здраве

с кво па съм те обидил са бе--ти нещо съвсем си се депресирал

обидил съм те не повече от тва колкото ти усилватела например

и да обидите ти към фендера мога да ги приема лично щото ако аз тръгна да обиждам твоита китара и шибания и звук без дори да знам за кво стаа въпрос-същото е

и не знам дали аз съм далече или просто ти се мислиш за некав господ бе брато хахаха

и в другите теми те гледам и насекъде--само сереш върху темите-и некои трябваше да ти го каже

или само оплюваш нещата за които се говори--или само се хвалиш кво си напраил и как си го напраил

абе маниьц ьц

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, стига сте се разправяли и обиждали. И най-важното - не си налагайте мненията! И да, това че някой си е взел усилвател Фендер и той се оказал гаден, не означава автоматично, че всички кубета на Фендер са боклуци (от същата серия имам предвид). Може просто да е попаднал на някакъв дефектен.

Хайде сега, помирете се! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така направих, т.е. момчето за което е така направи!

и кво купихте ли го

 

аз скоро също ше си го зимам--а ония смешник къде разпраа че било боклук хахах

 

абе мани да се смеем ли да плачем ли

 

драива му бил слаб хахаха

 

пивито било по добро хахахах-е ако свириш блусарски истории да--ама афендера и драива му къртат мноо здраво--пробвах го и се размазах

a с металзоната към него--нема такова животно--

ти обаче няма да си затвориш лмръсната уста с твойте обиди изгглежда :unsure: посвири още малко и да видим след 2 години дали ще си на същото мнение. акъла ти още е толкова тънък и праволинеен че не можеш да проумееш много неща. и явно си толкова назад с познаването на китарния звук и техника че няма накъде повече

айде със здраве

с кво па съм те обидил са бе--ти нещо съвсем си се депресирал

обидил съм те не повече от тва колкото ти усилватела например

и да обидите ти към фендера мога да ги приема лично щото ако аз тръгна да обиждам твоита китара и шибания и звук без дори да знам за кво стаа въпрос-същото е

и не знам дали аз съм далече или просто ти се мислиш за некав господ бе брато хахаха

и в другите теми те гледам и насекъде--само сереш върху темите-и некои трябваше да ти го каже

или само оплюваш нещата за които се говори--или само се хвалиш кво си напраил и как си го напраил

абе маниьц ьц

е пич знаеш ли че въобще не ми пука какво казваш за мен? знаеш ли колко ме интересува твоето мнение за мен? ама въобще! :lol: ти си като американец - прехвалваш всичко, без да забележиш че има много отрицателни страни. и не знам кой сере по темите и кой не ;) говори си каквото си искаш, и без това повечето тук са те сметнали за луд вече :P

 

пп: земи се ожени за това кубе най-накрая поне да знаем защо обиждаш така заради него :P

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 650 лева си купих Marshall JTM60 на старо. Друго няма какво да добавя , парите са си пари и човек трябва да знае как правилно да ги вложи!!!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 650 лева си купих Marshall JTM60 на старо. Друго няма какво да добавя , парите са си пари и човек трябва да знае как правилно да ги вложи!!!

 

 

:P:P;):unsure::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се че правилно сте ме разбрали , не казвам че съм направил идеалния избор , но и аз пробвах мнооого ампове и накрая реших да си купя на старо за същите пари но лампов , пък и като звук ми хареса , но всеки си има мнение. Не са малко парите, на старо може да се купи доста свестен амп за тези пари. Още веднъж не исках да произвучи самохвално ....... споделям мнение. Дано да е полезно.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.