Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да изчистя пеенето от Mp3-ка


Recommended Posts

Как става номера с изчистването на гласа от дадена mp3-ка. Иска ми се да махна пеенето от песента на Анелия - Всичко води към теб и да си я сложа за рингтон на гсм-а обаче гласа е дразнещ и затова моля дайте съвети как да се подтисне пеенето или ако някои я има инструментал да даде линк :greenangel:

Поздрави и предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност май имаше една програмка,която почти се справя с изчистването на гласа,но не помня как се казва. :)

 

или ако някои я има инструментал да даде линк

 

хахаха....форумът е пълен с неини фенове :P

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност май имаше една програмка,която почти се справя с изчистването на гласа,но не помня как се казва. :metalist:

 

или ако някои я има инструментал да даде линк

 

хахаха....форумът е пълен с неини фенове :)

такаали :P сериозно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако се разровиш из форума ще видиш много такива теми и

ако ги прочетеш ще разбереш, че такова нещо няма или поне няма

което да се справя достатачно добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ТОВА. Не съм го ползвал, но чувам доста добри отзиви - става въпрос за плеър, който работи с доста формати (доста от които даже не съм чувал) а и е редактор на mp3 тагове(тоест можеш сам да си ги едитнеш). Дано да ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има страшно много теми за това, но както казаха колегите - не може да се изчисти перфектно. винаги се прецаква работата и няма смисъл да си хабиш нервите за някаква рингтон мелодия на някаква цицореста...... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.