Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за балади?


Michael Jackson's fan

Recommended Posts

искам да си закупя и да свиря на китара,но съм съвсем начинаещ :ph34r: ! някой може ли да ми препоръча китара,на която мога да се уча и да свиря балади!Благодаря предварително на всички,които ще ме просветите по този мой въпрос :D !!! Пиша тук защото знам ще можете да ми дадете ясен отговор а не както ме съветват приятелите ми :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи препоръчвам ти акустична с метални струни (заради баладичния звук, представяй си напримерно металика nothing else matters)

няма значение кой модел е

цената (не повече от 100 - 150 лв)

препоръчвам ти акустичната , защото е с по малко грижи (демек кабели, усилватели, ефекти не ти трябват )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тук защото знам ще можете да ми дадете ясен отговор а не както ме съветват приятелите ми :) :) :)

 

А какво те съветват приятелите ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи препоръчвам ти акустична с метални струни (заради баладичния звук, представяй си напримерно металика nothing else matters)

 

Брях... че нищо баладично ли няма писано за класическа китара или със Nothing Else Matters започват и свършват баладите :icon_shithappens:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и в класическата има баладичност, но металните струни бъркат в повече в душата :)

а примера с металика го дадох защото песента е много популярна и всички я знаят

:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам с метални струни,понеже звука ми харесва повече и в повечето случаи са по-силни и пробивни и по-подходящи за свирене пред хора на купони и т.н.

Гледах един Стаг за 135 кинта/150 с калъф/ в един магазин,който незнам как да ти обясня къде е но се намира близо до Левски./ако някой се сеща нека обясни/.Китарата звучеше доста приятно за тази цена.

И все пак ако можеш намери някаква стара Кремона от някого за да видиш дали ще се запалиш и дали ти се отдава ,за да не трошиш излишни пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найстина така е

не трябва да се хвърлят луди пари

трябва ти някаква китара 2ра ръка (може да вземеш на заем от приятел )

разгледай раздел продавам (или пиши в копувам)

пожелавам ти успех в прекрасния свят на музиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и в класическата има баладичност, но металните струни бъркат в повече в душата...

:)

 

E, това може само да означава, че никога не си се докосвал до хубава класическа китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.