Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за Squier Bullet Strat


dakata828

Recommended Posts

Защо изкарахте Squier боклуци ?! Стаговете на същата цена са още по-зле.Squier са китари за начинаещи.Аз "проходих" cъс такава и мога да кажа, че по-добра китара за човек, който иска да се научи да свири и няма средства, (с които да си позволи Джем да речем :girl_witch: ) няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо Stagg да са боклуци ? Особено ниските им серии са за мен с една идея отгоре на Скуайъра и винаги като са питали за Бълет съм отговарял със S200 (преди да обявя продажбата, защото сега някоя хрътка ще се метне ала Сашо Диков). То си е въпрос на мнение, но моето е такова.

 

А най-добрия начин КАКТО ВИНАГИ е да идеш в магазин. Както ти казахме тук, като си в начинаещ стадий няма особено значение. Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам ако има още такива теми ,но съм нов и не ми се търси.

:girl_witch:

Само заради това :thumbs_up: не бих писал в тази тема. Направо не знам как не са я заключили още.

На мързеливци не помагам!

Как успя да побереш ''нов съм'' и ''не ми се търси'' в едно изречение, и да го използваш като аргумент

за да ти помогнат, не знам. :godbless:

С тази тема ти пренебрегна всички писали по този въпрос за тази китара в целия форум.

А тези, които продължават да пишат... :no:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава се една Ямаха, която съм убеден, че е китара и половина по-добра и от Ск. и Ст....

 

Сега ако някой държи да е от магазин, тва вече е друга работа, въпреки че...каква е разликата... В завода пак са я пипали 10 мангала, в магазина още 3 пъти по толкова чавета са я пробвали...като я вземеш от човек поне ще я е пипал само той и поне ще е сетъпната като хората :girl_witch: Да не говорим за по-евтина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава се една Ямаха, която съм убеден, че е китара и половина по-добра и от Ск. и Ст....

 

Сега ако някой държи да е от магазин, тва вече е друга работа, въпреки че...каква е разликата... В завода пак са я пипали 10 мангала, в магазина още 3 пъти по толкова чавета са я пробвали...като я вземеш от човек поне ще я е пипал само той и поне ще е сетъпната като хората :D Да не говорим за по-евтина.

 

Да, ще я е пипал само той, 10те мангала и 3те пъти по толкова чавета преди да я е купил :hysterical:

А също и приятели, роднини, познати.

Редактирано от Чукопад
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо Stagg да са боклуци ? Особено ниските им серии са за мен с една идея отгоре на Скуайъра и винаги като са питали за Бълет съм отговарял със S200 (преди да обявя продажбата, защото сега някоя хрътка ще се метне ала Сашо Диков). То си е въпрос на мнение, но моето е такова.

 

А най-добрия начин КАКТО ВИНАГИ е да идеш в магазин. Както ти казахме тук, като си в начинаещ стадий няма особено значение. Със здраве.

 

Единт път казваш да взема Squier-a, защото няма да му направи разлика между него и малко по-скъпа (предполагаемо и по-качествена китара), а после казваш, че Stagg са с една идея по-добре от Squier...

Вярно, че има 1001 такива теми и тая се обръща на офтопик, ама противоречивите мнения не помагат на човека.

 

Аз пък съм на мнение по-добре да изчака малко и да събере някой лев, защото Булета е най-ниската серия на Squier. Ако държи да е Squier да погледне Affinity или Standard серийте. Ако има възможност пък, дори може да си вземе китара на старо от чужбина (ebay.co. Ако има естествено кой да му я купи и да му я достави). До около 250лв. може да си взема някоя Японска дъска, като Aria или Greco.

Колкото до кубето - Един Behringer GM-108 би му вършил идеална работа, като за начинаещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.