Jump to content
Българският форум за музиканти

Семпъл от дългоочаквания албум на Empty Face


Recommended Posts

b_1032a.jpg

 

Двулентови са, но пък за това имам хубави слушалки а и 30 летови уши :)

 

 

Ти искаш конструктивна критика от хората тук или искаш онези 90% да те похвалят колко си велик ?

 

Както 1-2 децибела в силата на нещо оказват влияние и общия микс така и малки промени в честотите на екуилайзера и качественният му фактор оказват доста влияние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам конструктивна критика, основана на факти и при необходимост обоснована с реални аргументи. Казваш, че ниските са боза, но не споменаваш какво точно те кара да мислиш така (пример: излишък/изобилие на хх hz на бас китара/каса; прекомерена/недостатъчна компресия на... ). "Нещата си пречат и то здраво"... кои неща и по какъв начин си пречат здраво? "Всичко в 200-800 hz" ... тук не знам да ли има нужда от коментар и не знам какво определение даваш на понятието "всичко", че употребата му в това изречение да води до истина. Твърдението, че липсва каквато и да е намеса на тонрежисъор не можеш да го пробутваш за конструктивна критика, по-скоро звучи като нападка.

 

С подобен post в почти всеки чужд форум, биха те обявили за troll.

 

 

 

Далеч съм от мисълта, че миксовете ми са безупречни и винаги съм приемал конструктивна критика или каквито и да е разумни мнения градящи се на факти. Когато някой представя мнението си за факт, при положение, че очевидно не е или поне може да се спори на темата, то естествено не се съгласявам. Ти дискусия ли искаш или очакваш 90% от форума да цитират мнението ти като закон?

 

 

Съжалявам, че дискусията не върви в колегиален и градивен тон. Искрено се надявам, да не е късно това да се промени. Призовавам те да поясниш какво имаше предвид и с удоволствие ще ти благодаря за отделеното време, опит и мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.