Jump to content
Българският форум за музиканти

Психология, музика и бизнес.


Edko

Recommended Posts

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за6то ниама рок в бг наи добре знаиат ахат ..те имат и леибъл дори..които не издава рок...а бассиста им маи работи в сме...6том спонсорите не дават $ напред никои не ба4ка в бг....а 6том нема спонсори ...мале,мале...

а рока и метала и пънка освен 4е възпитават бунтарски поколениа ами и се

слу6ат по градовете и не става метал консерт на селски сбор...зна4и по малко $ за лабела ...тоест бг е малка за рок ...и метал...тиа и 6ветсиа е малка ама

вжедски групи по навсиакъде жилиат...зна4и аз на старото поколение продутсенти от бг произход не виарвам....за6тото не могат ...убеден съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя май при АХАТ историята е по друга - доколкото си спомням навремето основен композитор беше Божидар Главев - така се казваше май - та той нали стана духовник и от тогава май няма кой да им прави парчета на ниво - знаете за калифорнийския им проект - уж записан както и където трябва но е доста далече от истината и те затова от него па концерти свирят май само едно парче и то между другото което отново доказва че все пак в основата на всичко е моженето - само пари не стигат - там е проблема я .... Имаше съшо си спомням преди 10 години група Алегро с Явор Кирин вокал - ако не ме лъже паметта - те имаха страхотен за БГ потенциал ама кво стана с тях така и не разбрах - видях Кирин в конкурса на Селянина с колелото - Слави Трифонов - за композитори - явно се е ориентирал към комерс истории - ах тези пари ... доста глави са затрили.... Цеко :blink::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Алегро да каже един тукашен агент, "Фуга" ли беше, не помня... :)

А Алегро определено бяха тукашните ми прог-фаворити...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя май при АХАТ историята е по друга - доколкото си спомням навремето основен композитор беше Божидар Главев - така се казваше май - та той нали стана духовник и от тогава май няма кой да им прави парчета на ниво - знаете за калифорнийския им проект - уж записан както и където трябва но е доста далече от истината и те затова от него па концерти свирят май само едно парче и то между другото което отново доказва че все пак в основата на всичко е моженето - само пари не стигат - там е проблема я ....

:blink::blink::blink:

...и аз Споделям Тази Теза!

..."Походът" верно е Голям,но и излагането след това не е по-малко :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.