Jump to content
Българският форум за музиканти

От къде..? и колко струва?


AorA_Bass

Recommended Posts

Здравейте..имам бас Стаг 5 струнбен и най-накрая реших да си купя кейс..от къдем ога да си намеря на сносна цена..и каква е цената на алуминиевите кейсове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте..имам бас Стаг 5 струнбен и най-накрая реших да си купя кейс..от къдем ога да си намеря на сносна цена..и каква е цената на алуминиевите кейсове?

Продавам оригинален щатски кейс за фендер джаз бас черен с големия надпис.Цена 170 лв.Много е хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложрението..ама аз държа да си взема алуминиев кейс..и в никакъв случей да не е във формата на китара..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудех се тези басове на Стагг дето напоследък доста се намират из София, как ви се струват като цяло, сравнени например с преподобните Скуайъри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в случея не е това темата, но за мен специално басовете на тази марка(върху която имам голямо набюдение) са много добре сръвнени със скуаерите..и не само със тях..преди да си купя първия Стаг свирих 2 месеца със един Ибанец Soundgear или нещо такова не помня точно модела...до категореично мога да твърдя че сегашниа и Стг вади доста по добър завук от него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блажени са верующите. не знам какъв 5 струнен STAGG си си взел, обаче повярваи ми не заслужава алуминиев кейс. в бг внасят евтините моделчета стаг до кам 6-700лв и са уйас. направо се чудя на тея дето си ги купуват. в пловдив един познат излуга бая хора да си купят от магазина му с добре докараните крадени форми, ниски цени и т.н. Демек китарки за деца, дето гледат лъскавкото. малко се отвлякох. да си го ползваш със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами там е работата че моя стаг не е от най-евтините, който внасят в България, първо защото не е копуван от България , а от Германия! Второ цената му в германия на баса ми беше двоина сравнео с тази в България и аз в първиа момент се бях ядосал защотото си муислех че съм се прекарал..обаче след като продвах басовете които се проават в тук видях разлика от зематя до небето! Така че недейте да оставате с впечатление че Стагг правят боклуци, защотото имам оного други марки които хвалите тук...апак имат такива издънки че не ми се говори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не мисля че е от такова знчение модела, защото аз съм пуснал тема за Бас-Кейс, аз не харесвате ли ми баса или НЕ!! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно за какво е темата, но лека-полека, спорът се измести в друга територия, при това без да се конкретизира - то и какво да се очаква, щом като заформилата се полемика не и е мястото тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото по въпроса за кейсовете..

Спомням си когато ми стана баса .. демек като ми го направи там тоя дет ми го прави си викам аре на куфар.. уш да не се очуква баса. ала бала, и си зех куфар. Кеф нали .. не се удря баса и тн, ама много тежи бе мамка му. станах културист :virtuoz:

После намерих 1 тип дет ми уши калъф за баса и ми сложи каквито искам джобчета където му казах и се родих :P Нося си баса на гърба като раница и имам джобове за ефекти и кабеляк :huh:

Та моето мнение е , че куфара не е много готино нещо освен ако някой друг ти лашка баса. Ако си го носиш ти куфара е гадост :P Тежка задача дори :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Тук можеш да видиш координатите на Милен - той прави страхотни калъфи.

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=3925&hl=калъфи

 

Преди няколко дни ми довърши един за басета-много съм доволен. За баскитарата имам един негов-вече 3 години го търкалям и не е мръднал.

А колкото до куфара - само ако пренасяш баса в кола или багажник на автобус ти върши работа.Иначе е тежко и неудобно!

Най добре,ако искаш да се оборудваш изцяло,си вземи и двете. Мекия калъф е 35 лв.

 

 

Успех!

 

Влад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.