Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за един адски рядък инструмент


vagabontin

Recommended Posts

Нека се разберем сега, последно - Мацумото ли е, Мацамоко ли е или Мацумоку, че става

ацки объркано. :thumbs_up:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Нека се разберем сега, последно - Матсумото ли е, Мацамоко ли е или Мацумоку, че става

ацки объркано. :thumbs_up:

 

 

Ивинявай просто се занимавам с друго в момента и пиша от време на време и правя грешки Matsumoku-това е вярно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Shiro Arai представя свое Gibson-копие за първи път през 1969. Копието е непретенциозна bolt-on китара с марка Arai (а не Aria). Т.е. - посоченият инструмент не би могъл да датира от средата на 60-те.

- 'Ариа' никога не са предлагали забележително LP (пък и други) копие*. Фирмените им модели имат някои мн.добри и популярни модели (особено бас китари)

- В средата на 60-те никой си няма хабер да прави LP-копия.

- Matsumoto е град, където се е намирала фабриката на Matsumoku.

 

 

* забележително копие на лп - напр. ESP Navigator Series

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тук номера не опира до някаква далавера,жената ми я подаряваше а аз поросто имах толкова в джоба и и ги дадох.

 

Колега, не искаш ли да продължиш това благородно дело и да ми вземеш да ми подариш "летвата", тя явно вече не ти трябва, пък аз обащавам колкото пари имам в джоба да ти ги дам, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоа Мацумоку нарао е утрепал Гипсана с това 100-процентово копие. :thumbs_up: Напрао съм ацки рзочароан. Ти що не земиш да ми подариш онаа летва Гипсана, и бес туй си имаш хубаа китара напраена лично от ня дет са казва кат градъ дет живей. Амчи зако тий такъф чеп, и бес туй ни стаа за нищо. Найш кви убаи китари лофсвит са прудаат тука, има един Ибанес дет Гипсана ги съдил за негу, мноу убав-ти шси земиш него а меня ша ма напрайш ацки штаслиф.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копието е непретенциозна bolt-on китара с марка Arai (а не Aria). Т.е. - посоченият инструмент не би могъл да датира от средата на 60-те.

.....

 

Хаха , не мога да не се възхитя, как приземяваш хора , летящи на високо :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се ебавахте, има и неграмотни хора на този свят, радвайте се, че не сте от тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Shiro Arai представя свое Gibson-копие за първи път през 1969. Копието е непретенциозна bolt-on китара с марка Arai (а не Aria). Т.е. - посоченият инструмент не би могъл да датира от средата на 60-те.

- 'Ариа' никога не са предлагали забележително LP (пък и други) копие*. Фирмените им модели имат някои мн.добри и популярни модели (особено бас китари)

- В средата на 60-те никой си няма хабер да прави LP-копия.

- Matsumoto е град, където се е намирала фабриката на Matsumoku.

 

 

* забележително копие на лп - напр. ESP Navigator Series

 

Грешиш много!!!Ето тук са моделите на Ариа тук не става въпрос за Арай,прочети пакЦЪК

 

А и забележително копие на ЛП е EDWARDS само да те поправя ЦЪК

Редактирано от vagabontin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5522 (L*P Black Beauty) 1968 Solidbodies Това е модела !!!!Не е Арай и на снимката пише Ариа-Бъди сигурен че не съм си играл да го пиша аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че е прозвучало така че гибсъна е летва(не не е тва смисала)Китарата е доста отлежала и има страхотен резонанс!!Но мнения от този рот като на колегата EAmechaniX мисля че не са свързани с темата!!Това е възмотително!!!!!Благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах се да ти изпратя следното лично съобщение, но си ги изключил:

 

Не ми се иска да пиша в темата по въпроса, но моля те, пиши по-четливо в темата и ползвай нормална пунктуация, защото иначе много хора се гъбаркат и темата изменя смисъла си.

 

Ако се всклушаш в него, мисля, че ще е по-добре.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.