Jump to content
Българският форум за музиканти

Кратък


hristo9

Recommended Posts

нека обобщим Hristo Number 9...

 

Ами така, де! Кеф! (тука следва безконечна редица от танцуващи, аплодиращи, тръшнати от смях, луди и други емотиконки - не ми се ръчка да ги слагам, но си ги представяте : )

 

Ти, между другото, опитвала ли си с телефонния указател? Имам чувството, че ще те вдъхнови да изкараш нещо чудно - пълен е с толкова много образи и характери!... За подложка можем да ти семплираме някой софийски трамвай от по-старите, на завой...

 

(Което ме светва за отлична тема за следващ джем... )

 

= = = = =

 

Най-сериозно: няма лоша музикална идея! Само лоша не чак толкова добра реализация. В ръцете на талант от всяко дърво става свирка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте , от много време не съм влизал във форума . Днес като влязох видях че темата е станала много прочута :rolleyes:. Аз пуснах тази тема на шега а вие .......

Много ме изкефи песента на Вяра Иванова и нейният текст

това ми подобри настроението и може би ще ме държи до края на живота ми :godbless:

БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Бицев, давай трамвая да го почвам :)

вече те цитирах в една друга тема, че текст за песен може от всичко(вкл. и от указателя) да се напише.

пробвала съм само с Yellow pages засега, но си прав,че измежду телефоните на частните лица не може да не изпадне някоя историйка със запомнящ се образ :P

сега се сещам за един в дейтабейса на работа:

Mr C.Mycock, чието име фонетично си е [sii maikok] :(:)

 

@ Ултрамега : радвам се,че дансинга във форума не остава празен ;)

 

@ Христо9, радвам се, че съм ти подобрила настроението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора си го е казал кратък,но красив(добре че не е къс и мек) :(

Бях го забравил този джем,добре че другите не са.Много ме изкефи рапирането и другите идейки и понеже си чух ника в повикването,хванах последния полет на Джем еър и праснах едно солце да попълня празното местенце :)

 

ЦЪКНИ ВЕФА...

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдъхнових се и направих един класически кавър на "Нй мий лйесну"... :girl_cray2: нещо което Ивелин трябваше да направи отдавна.

 

http://www.4shared.com/file/230343838/3ed8..._9_classic.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха-ха-ха...

Циркът продължава! (В 'шатррата, шатррата...', вече полудявам).

Вяра, много яко, пролях сълзи от смях! :)

Без да искаш си ми откраднала идеята от части :cheers2: - и аз си мислех да направя рап парче с никовете на съфорумниците (поне на най-видните!)

 

Айде, Ивелине, прегърни и ти рапърска роля, заЙдно с Вяра, а аз връз вашти гУави току ша гракна:

I've got the power. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха-ха-ха...

Циркът продължава! (В 'шатррата, шатррата...', вече полудявам).

Вие май нещо ми се подигравате. Ако е така държа модераторите да затворят темата ми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато Ангелина хареса нещо прекалено много, казва че е цирк - това е нейният начин за изказване на възхищение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха-ха-ха...

Циркът продължава! (В 'шатррата, шатррата...', вече полудявам).

Вие май нещо ми се подигравате. Ако е така държа модераторите да затворят темата ми .

искам да видя ваще идей

пробвайте ..

Сети ли се ,че горенаписаното ти е първия пост в темата?? - от тук даваш зелен сфетофар на който както иска да сА Ибава със всичко,най-вече кривописа ти.. :ok:

Я да видим че се сетиш ли де е правописната грешка в изреченийто.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кръстовището? :)

 

Ице, вместо да искаш от модераторите, да ти затворят темата, можеш да ги помолиш, да обърнат девятката в ника ти - ще стане по-яко:

Христо - шести номер :ok:

Ето ти шега.

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.