Jump to content
Българският форум за музиканти

Берингер


stratocaster

Recommended Posts

взех си днес 2 от берингерските камйончета. отворих нова тема защото се оказаха доста споучливи машинки. взех си компресор и ултра дисторжън-а. по 48 лв от бургас. доста реален и учудващо добър звук имат.

знам знам....лампите са истината...знам........но нека и ние бедните се порадваме малко :godbless:

та ето едно демо - набързо драснато - дори китарата ми не е настроена. ултра дистортион-а дитректно в крайния амп на кубе Ямаха дг 60 и с микрофон пред говорителя.

компресора - няма смисъл да поствам демо. супер як състейн!!! без да омазва звука. само че вкарва малко шум....както всички състейнери. горещо препоръчвам!!! скоро чакам да ми донесат и ултра метал и нойз гейт, нямаха в наличност!

 

след 1:08 включвам другия мод на диста :P

 

http://414141.hit.bg/ultra.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе мога и по-яко демо да запиша ама сега адски ме мързи :P утре обещавам. обаче без нойз гейт не става........тоя състейнер вкарва яко шум........ :P:) абе 48 лв бе хора :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто като събера още малко пари ще си накупя малко камиончета и ще ги нагъчкам в един чейн ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен са иделани за непретенциозни китаристи :godbless: смао да дойде гейт-а и ултра метал-а и ще сцепим :P засега и тези ме радват :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като нууб да попитам какво е нойз гейт :godbless:

Еми едно такова дет като ръгнеш шумните ефекти и го настройш добре - нема шум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нойз гейт-а е една далаверка (пак камйонче като дист-а) която поглъща шумовете. тоест филтрира звука каот пропуска само полезния сигнал и кът-ва шумовете. недостатъка и е че с шумовете кътва и по малко честоти :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Склонен съм да не се съглася напълно с дадените горе определения на ноиз гейт-а... Всъщност машинката е много проста и далеч не различава чистия sound от шума. Gate-а просто пропуска сигнала над определено ниво, а когато той падне под това ниво "изобретението" спира изходния сигнал. Така си мисля аз де... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз мисля че нойз гейта затвариа след определено затихване сигнала

да няма брум а ноиз редукшана чисти шума поправете ме ако греша :godbless:

аз лично колкото и ноиз геит да слагам докато свира брум си има :think:

но сега с ноиз редукшана на гитар риг 2 не6тата се оправиха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.