Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-анти китарен звук!


Baby Thomas

Recommended Posts

мм за колинс за невер ноу а гърл лаик ю ли говориш. мен в нея ми харесва само солцата ма като цяло не бива. слушал съм я в изпулнения на едни момчета от плевен :D и те я напраиха доста по-добре от оригинала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

като изкараш като техния ми се обади и ще те черпя бира. гриийн дей не са група от вчера или от онзи ден......здраво са си стъпили и на саунда и на музиката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според мене най-убития звук дето съм слушал е на Нирвана, изобщо не само на китарата, и гласът :killyou:  :twisted:  на Кърт Кобейн направо ме депресира :D

Еми тогава аз не виждам защо да не си призная, че според мене Зак Уайлд вади най-селяндурския саунд и че ми докарва стомашни проблеми.

ма тва според мене само, не искам да засягам никого, раз'ираш ли ;):D

 

Ай весела коледа :D

:virtuoz::):D

Зак Уайлд не e южняк!!!Роден е в New Jersey-New York :read:

Колкото до селяндурския саунд,няма да коментирам!!!Това е най голямата простотия,която съм чувал :wall: :wall: :wall:

 

ZAKK RULZZZ :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

като изкараш като техния ми се обади и ще те черпя бира. гриийн дей не са група от вчера или от онзи ден......здраво са си стъпили и на саунда и на музиката :D

Прослушай отново Holiday (ама студиен запис) и пак са обади ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

като изкараш като техния ми се обади и ще те черпя бира. гриийн дей не са група от вчера или от онзи ден......здраво са си стъпили и на саунда и на музиката :virtuoz:

подкрепям напълно! :D

няма да плюете по Грийн Дей,ей! :):D

 

Като гледам как сте тръгнали да плюете по музикантите,още малко и Джо Сатриани ще го набедите за най-анти китарен звук :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

като изкараш като техния ми се обади и ще те черпя бира. гриийн дей не са група от вчера или от онзи ден......здраво са си стъпили и на саунда и на музиката :D

Прослушай отново Holiday (ама студиен запис) и пак са обади ... :D

ходи се зарови някъде и не ме занимавай със слуховите си дефекти ако обичаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

като изкараш като техния ми се обади и ще те черпя бира. гриийн дей не са група от вчера или от онзи ден......здраво са си стъпили и на саунда и на музиката :D

Прослушай отново Holiday (ама студиен запис) и пак са обади ... :D

ходи се зарови някъде и не ме занимавай със слуховите си дефекти ако обичаш

Добре , господин всесилно мнение ....

 

пс. Аз пък мислех , че всеки има право на мнение (все пак сме демокрация) . Явно отново съм в грешка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз "Зелен ден" не ги тача много, обаче звука е 6, особено па на Holiday.

В момента специално за теб го слушам.

Има значка и на какво слушаш? Ако си с некви изпърдели говорители, добре.

Кажи чии звук най ти допада. Това може да обясни нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ ХОРА МИСЛЕХ ДА СЕ ВЪЗДЪРЖА ОТ КОМЕНТАР НА ТЕМАТА И САМО ДА ВИ ГЛЕДАМ СЕИРА НО НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ...

 

Китарния саунд е въпрос на вкус! Нормално е на един да му харесва Грийн Дей а на друг не! (примерно) Всеки стил предполага характерно звучене.

Идеята на темата според мен е да се обсъди абсурдния китарен саунд, а не да се джафкате като банда ю-ги-о маниаци от 6ти "дзъ" клас!

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти китарен саунд иамт всички банди, които използват китари! темата не можa да не заформи типична 'музикантска' простотия as well.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарния саунд е въпрос на вкус! Нормално е на един да му харесва Грийн Дей а на друг не! (примерно) Всеки стил предполага характерно звучене.

Идеята на темата според мен е да се обсъди абсурдния китарен саунд, а не да се джафкате като банда ю-ги-о маниаци от 6ти "дзъ" клас!

А именно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз "Зелен ден" не ги тача много, обаче звука е 6, особено па на Holiday.

В момента специално за теб го слушам.

Има значка и на какво слушаш? Ако си с некви изпърдели говорители, добре.

Кажи чии звук най ти допада. Това може да обясни нещата.

Като звук най ми допадат : Children of Bodom , Nightwish , Judas Priest , Doro , Iron Maiden и много още , в този стил . Пък и както vovcho се беше изразил : "Какво повече искаш от пънк/рок банда? "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.