Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-анти китарен звук!


Baby Thomas

Recommended Posts

Eee kak можахте да оплюете Muse бе!

А като става въпрос за трещящи пръдни, и без да искам да ядосам доста от потребителите ще кажа че AC/DC са едни от фаворитите ми за отвратителен саунд:cheers:))

А на металика звукът е гаден само в първиа албум според мен:cheers:

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За мен Фактор имат странен свук. Особено на барабаните. Пък и китарите им де, но според мен не е по тяхна вина... Някой сола на Ахат също не ми допадат заради саунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-гадният звук и най-гадната "музика", която някога съм чувал е на нещото, наречено "Burzum".

Това е подигравка с музикантската гилдия - китарата пърди по-зле и от моята акустична когато навремето я прекарвах с адаптер през един уокмен International, "синтът" има убийствения саунд на оня шарения пластмасов клавир, дето го купиха от битако на съседчето по случай завършването на трети клас.

Към измисления саунд добавяме и абсолютната бездарност и тотална олигофрения на "композициите" и voila! - нема ткова животно. puke.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-гадният звук и най-гадната "музика", която някога съм чувал е на нещото, наречено "Burzum".

Човек, аз досегам не бях слушал бурзум, само знаех че някакъв от групата клал с брадви, ама като ти прочетох поста си го свалих и направо съм втрешен че музика с такова качество се слуша от някого вобще:metalist:(ако има фенове на тая група тука -извинявам се, ама не ви разбирам).

Нема такава трщяща пръдня:)

Както беше казал един небезизвестен радиоводещ тва е като да запишеш как двама свирят в кенефа:)(тук май са повече от двама де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-гадният звук и най-гадната "музика", която някога съм чувал е на нещото, наречено "Burzum".

Човек, аз досегам не бях слушал бурзум, само знаех че някакъв от групата клал с брадви, ама като ти прочетох поста си го свалих и направо съм втрешен че музика с такова качество се слуша от някого вобще:metalist:(ако има фенове на тая група тука -извинявам се, ама не ви разбирам).

Нема такава трщяща пръдня:)

Както беше казал един небезизвестен радиоводещ тва е като да запишеш как двама свирят в кенефа:)(тук май са повече от двама де)

По-малко са - само един е, но понеже е в панделата, пръдните му се харчат.

Ето го момчето:

vikernes2.jpg

Очевидно единствено той не осъзнава, че е идиот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-гадният звук и най-гадната "музика", която някога съм чувал е на нещото, наречено "Burzum".

Човек, аз досегам не бях слушал бурзум, само знаех че някакъв от групата клал с брадви, ама като ти прочетох поста си го свалих и направо съм втрешен че музика с такова качество се слуша от някого вобще:)(ако има фенове на тая група тука -извинявам се, ама не ви разбирам).

Нема такава трщяща пръдня:)

Както беше казал един небезизвестен радиоводещ тва е като да запишеш как двама свирят в кенефа:)(тук май са повече от двама де)

По-малко са - само един е, но понеже е в панделата, пръдните му се харчат.

Ето го момчето:

vikernes2.jpg

Очевидно единствено той не осъзнава, че е идиот.

За тоя тип, думата "идиот", си е чист комплимент. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди една година за него се появи следния слух:

 

Burzum_dead.jpg

 

Оказа се обаче неверен.

 

Качеството на записите е отвратително, ама въпреки това си има фенове човека.

Редактирано от Denis_S
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като прочетох тази статия, мога да заключа, че феновете на чичката са за някой санаториум за душевно болни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според мене най-убития звук дето съм слушал е на Нирвана, изобщо не само на китарата, и гласът :killyou: :twisted: на Кърт Кобейн направо ме депресира :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според мене най-убития звук дето съм слушал е на Нирвана, изобщо не само на китарата, и гласът :killyou: :twisted: на Кърт Кобейн направо ме депресира :headbang:

Ми то това е целта, тя музиката е депресарска. Мен ме кефи де :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според мене най-убития звук дето съм слушал е на Нирвана, изобщо не само на китарата, и гласът :killyou: :twisted: на Кърт Кобейн направо ме депресира ;)

Е в Нирвана звука е ОК на записите според мен, а и гласа си е супер, но всеки си има вкус де;)

Аз лично супер се депресирам като слушам Cannibal Corpse или Obituary например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично супер се депресирам като слушам Cannibal Corpse или Obituary например.

Така ли? Аз пък като чуя някоя тяхна песен се побърквам. ;);)

Редактирано от kazimbutt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам никога няма да станеш добър или известен колкото тях

и бтв звука си е много як :) ти като си консерва .... :greenball:

сори за грубия тон ама много мразя такива изказвания :killyou:

Е, ако това им беше първия албум, и те нямаше да станат известни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според мене най-убития звук дето съм слушал е на Нирвана, изобщо не само на китарата, и гласът :killyou:  :twisted:  на Кърт Кобейн направо ме депресира :)

Еми тогава аз не виждам защо да не си призная, че според мене Зак Уайлд вади най-селяндурския саунд и че ми докарва стомашни проблеми.

ма тва според мене само, не искам да засягам никого, раз'ираш ли ;):)

 

Ай весела коледа :greenball:

Редактирано от Stone Free
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.