Jump to content
Българският форум за музиканти

Red Hot Chili Peppers - Californication Cover


jrhetf4xb

Recommended Posts

Втория кавър на нашата все още безименна група, която все още се учи. Престарах се да се старая да не забързвам темпото и на някои места направо се влача много гадно и сигурно ще го усетите... Освен това, баса май звучи леко по-силно отколкото трябва, ама нямаше как да преслушаме записите в студиото та чак като се прибрах вкъщи го открих. Сигурно ще се наложи още няколко опита да направим.

Enjoy! http://www.4shared.com/file/158968191/726d...r__no_voca.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво , мисля много добре свириш за възраста си (16 години доколкото видях в профила) :godbless:

Басиста също се справя, ако и той е на тая възраст браво. Само китарата има неритмичности дето дразнят и то на доста места...

 

Като цяло е добре, успех нататък :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китариста да си интонира китарата...

 

Иначе е добре общо взето...Съветвам ви да свирите по-бавно...Това парче има тенденция за забързване... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! До тук добре :girl_cray2:. Приятно съм изненадан. Но сега малко препоръка към басиста - още да поработи върху ритмиката и то с метроном, особено фигурата в интродукцията. И аз го обичам това парче, но все още го пея неуверено, та ако ме извикате ще му добавим и вокал :). Вижте тук:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

> Браво , мисля много добре свириш за възраста си

Ем, едва ли много добре, все пак свиря от 6-7 месеца и то доста неактивно ходя на уроци (2 пъти на месец). И тъй като нямам средства за барабани трябва да си уча песните/нотите по столовете... :rockon:

 

Иначе всички сме на 16 освен китариста (той е на 17) и най-малко опит имам аз та се налага да застигам останалите. :Р Изглежда че аз трябва повече да поработя с метроном и се надявам с времето да си изгладя темпото. Ще гледаме да направим по-добър запис за в бъдеще. Мерси за коментарите!

(впрочем имаме вокал само че той не можеше да дойде когато записвахме песента)

 

едит: наясно съм че има няколко грешчици в песента като например пропускането на 1 ghost note в главния ритъм (него не знам как да го направя и ще изчакам учителя да ми каже защото досега не съм свирил такива), ненужно акцентиране преди последния припев (там го прецаках докато се стараех да сложа още един удар по соло барабанчето) и влаченето .. Абе общо взето ще се запише наново. ^^

Редактирано от jrhetf4xb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеее, ЧУШКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ !

 

Голяма песен ! Прекрасен кавър ! Мощно ЧЕРВЕНИ ! МОЩНО ГОРЕЩИ ! МОЩНО ЛЮТИ ! ЧУШКИИИИИИИИИИИИИИИ !

 

Моите поздравления !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааргх .. Стига сте ми викали Мицко .. Поне не по форумите :Д бту тоя кавър не е зле, ама можете и по-добре .. ;] Само ше ви ос*ра работата :\ :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.