Jump to content
Българският форум за музиканти

X Vamp


Dilian Nedev

Recommended Posts

X VAMP

Има ли магазин , който да го продава ...

ако ли не - да питам кой магазин може да ми го внесе ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за цена - незнам точно. Но би трябвало да е максимум 180 кинта. Съдейки, че в Германия струва 67 евро.

bobalan ползва нещо подобно нека каже той какви са му впечатленията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Хвампа е поорязана версия на ВАМП-а. Аз имам ВАМП-2 и смятам да го продавам за да си взема усилвателя на берингер, който е с вграден ВАМП в него - при това положение процесора няма да ми трябва.

Не е никак лош, много лесно преносим, а пък вади звук. Имам и Лайн6, но разликата по концерти е толкова малка, че не съм свирил с Лайн6 на концерт от близо 2години - нося си Вампа - мисля, че това показва личното ми мнение за този процесор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаа,потвърждавам че Ве-Ампа е чудесна машинка.много стабилна и вади добър звук в централното. :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе веднъж и през някакъв амп го беше пуснал и пак изкърти

ами беше лампов ампа май. Аз затова мисля да си взема ампа на берингер - за да не нося отделно процесора и ампа. Иначе като цена излиза пак толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно вампир е. Знам, че не е лампов, ама ще свърши работа за концерт. За студийни записи ще си ползвам ламповия, но той не е много устойчив на разнасяне по студа... Като го вкарам на топло и лампите стават мокри от конденз....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.