Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer


FeramonD

Recommended Posts

Беринджър ултра метал! Мнения, коментари и отзиви моля! Става ли това камионче защото на цената от 45 лева ми се струва малко подозритерлно! Мерси предварително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всички модели камиончета и ефекти ги има. Толкова са много, че немога да се ангажирам да кажа с точност липсва ли нещо и кое.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се понеже съм от село - демек далеч от софия. интересува ме цената на този въпросния дист, компресора и нойз гейт-а

всичките ли са по 45 лв? много ще съм благодарен ако някой ме информира че искам да си правя подарък :beer: не съм сигурен още ама ме сърбят ръцете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че всичките три камиончета които те интересуват са на една цена, понеже в сайта на Берингер са по 22 евро с ДДС в Германия. Аз утре смятам да пазарувам там и ще дам инфо за цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти много!!! ако може и дистортион моделер педалчето....да видиш....много ще съм благодарен!!!!

също така някой ми беше споменал че могат да ти пратят с колет нещата, които поръчаш по телефона на фирмата? дали не са ме излъгали?

а колега - ти какво ще купуваш? като го изпробваш пусни едно менние как е хавата, да не се набутам :beer:

то е ясно че се правят от некачествени компоненти, но 45 лв на педалче е примамливо за непретенциозни китарджии като мен :D

благодаря то още веднъж!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доколкото разбрах май само едно беше 60 лева. Има поне 20 модела и ми харесаха поне на мен! Моля ви са не копувайте ултра метала преди мен, заплювам си го :D ! Мерси на всички за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко бях в Динакорд....UltraMetal-а го няма в момента :headbang:

 

Вчера и днес са продали по един и е свършил..

 

Днес около 16:00 чакат зареждане, но не е сигурно че ще дойде :think:

 

 

BTW Обслужиха ме добре т.е. поне дадоха някакво инфо и телефон за връзка, за да не се разкарвам напразно, а да проверя преди това.

 

Телефонът е: 978 20 25 (на визитката) вероятно в магазина

 

Това е от мен...хайде, който си го е купил да запише някакъв звък за останалите, а? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо идвам от Динакорд. Октавера, който търсех го нямаше. Цялата серия камиончета явно не е внесена. Имаше еквилайзер, преамп-буустър, фейзър, фленджър, компресор-състейнър, ултра-метъл и ултра-дисторшън, тюб-овърдрайв - дотук всичките за 45 лв. Само винтидж-тюб-овърдрайв струваше 59 лв. Имаше и няколко ефекта за бас. Нямаше нойз-гейт, дисторшън-моделер и дилей. Не можаха да ми кажат дали ще внасят скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.