Jump to content
Българският форум за музиканти

Ювиги


Recommended Posts

С голямо удоволствие бихме искаме да ви съобщим, че днес бял свят видяха първите два сингъла на Ювиги - "Бягство" и "Последния прозорец"! Можете да ги чуете ТУК!

Ограмни благодарности на bobalan, който се грижи за звука!

 

Ще се радваме да споделите всякакви ​мнения/​​критики/коментари!​

 

Песента „Бягство” ще влезе и в дебютния албум на групата, озаглавен „Сива пустиня” - концептуален запис от 9 парчета. В момента завършваме работата по него и се надяваме да ви го представим официално през пролетта!

 

www.myspace.com/yuvigi

www.yuvigi.org

 

 

:)

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове - лирични души с интелектуален подход към агресийката! Дерзайте и обичайте момичетата си - че сега като се почнат турнетата.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се въпреки дядо си Боб да станете известни :thumbs_up:

 

само искам след 20 години да поздравявате дядо, като го срещнете на улицата... Да не се възгордеете от славата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно. Чух Бягство и останах силно впечатлен. Звучи невероятно в сравнение с демото, което бях слушал. Особено вокалите. Браво. :thumbs_up: А и си е друго, когато звукозаписа е направен като хората. :) Продукцията ви е по-добра, отколкото на някои издадени преди дена неща на едни "големи" имена в прогресив метъла, бре -- та браво и на Киро за звука. :butcher:

 

А "Последния прозорец" е много красива песен.

Редактирано от Opeth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте !!! :recourse::virtuoz: Много ми харесахте като идеи и музикален стил -фен съм ви ! А подобни коментари няма как да не ме изкарат извън релси - "Извинявам се,ама това за мен не е музика...

 

изключително са ви скучни и безидеини парчетата "

...и на мен не ми харесва всичко тук но като не ми харесва не го слушам и не пиша коментар още по-малко пък - "че това не било никаква музика"

" Последният прозорец " е невероятна песен :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се,ама това за мен не е музика...

 

изключително са ви скучни и безидеини парчетата

 

Да бре, ако това е безидейно, аз съм черна дупка, брато, сериозно.

Иначе песента е страхотна. Аз я знам отдавна и много ме кефи!!!

Keep up the good work и поздрави от единия китарист на Рампарт :greenangel::music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим много на всички за положителните коментари! (както и на Drumpire - всеки си има право на собствено мнение).

Дядо Боб не само ще го поздравяваме, ами ще имаме и още да го черпим след 20 години :godbless:

 

Както Spaz вече спомена, ако на някой му е интересно, може да ни слуша тази вечер (понеделник) от 21:30 в Гараж по Zrock - ще представим двете песни и ще поговорим за предстоящия албум.

 

Още веднъж - благодарим за подкрепата! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте.Прибавихте още един фен :godbless:

Най - много ми хареса песента "Бягство" - интрото и после същия мотиф като основа за солото.

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено благодарим! Много се радваме, че парчетата ви допадат! :thumbs_up:

 

^jiro, благодаря за хубавите думи, и аз чакам вашия албум с нетърпение!...А дотогава можем да спретнем пак един съвместен концерт, последния път беше истинско удоволствие да посвирим заедно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На www.myspace.com/yuvigi можете да чуете и два прясно качени лайф записа - "Различен" и "Сива пустиня" (записът е от концерта в Toucan миналия месец...надяваме се съвсем скоро да можем да приложим и видео :music336:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.