Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко сте напреднали ?


Yo The Real

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кви са тея ноти бре?Аз само свиря до осмо прагче(пък то и октава не било, к'вото и да значи)

Подозирам че има няк'ви разбирачи в темата, ма си е :greenangel: отвсекъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да разясня. Примерно като скала до-1, ре-2, ми-3, фа-4, сол-5, ла-6, си-7, Ти с коя нота оценяваш свиренето си ... По скалата от до/си или 1/7

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една мъдрост "колкото повече знам, толкова повече знам, че не знам".

 

Не беше ли "Аз знам, че нищо незнам".

Ама тва не е фактор, щото го е казал Сократ, който е бил абсолютно куку и е живял сума ти време в бъчва! :greenangel:

 

ПП: Съвсем скромно се оценявам на 11 и 3/4 по гореупоменатата скала на rinti.

Редактирано от horsefucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ DBall- A ти като рече, че си по-напред от всички останали, писали в тая тема, защо си губиш времето с дилетанти като нас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми се иска да се намесвам в забавата, темата е брутално тъпа, валят кретенски отговори, хубаво ми е да седя отстрани, да чета и да се смея, но...не ви ли досрамява понякога бе хора? защо трябва да има такива изцепки на всяка крачка?

 

до едно време мислих, че това е най-мъдрото нещо в темата

 

Тоя дето се е изхвърлил на метеното с оценките си да види какво е посочил kolio_k и да си ревизира собствената оценка...

 

обаче вече съм сигурен, че е това

 

Ами по-добре тогава темата да бъде изтрита. Като неин автор ще помоля за това.

 

\/

 

пп нека след поста ми да няма поредното "ако не ти харесва - не пиши"; вече казах - харесва ми :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя дето се е изхвърлил на метеното с оценките си да види какво е посочил kolio_k и да си ревизира собствената оценка...

 

Това би дало доста нереална оценка, тъй като kolio_k се подценява поне с кварта. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои напредват, други назадват...

Някои свирят с кремони, други с хиляди левове...

Някои се изхвърлят, други направо са се изхвърлили...

Някои имат прекалено много свободно време, други - не...

 

Интересно ми е дали ако се съберт двама с разлика един бемол ще свирят на малка секунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това би дало доста нереална оценка, тъй като kolio_k се подценява поне с кварта. :greenangel:

 

Дали се подценява не мога да кажа, но със сигурност мога да кажа, че бидейки толкова време в занаята със сигурност знае по-добре колко е дълбок океана от тия, които си мислят, че вече са "фа" :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се една глупост. Общо взето въпроса е тъп, но ще го направим по-...някакъв.

Ако всяка нота беше ниво, то коя нота сте ?

 

Аз бих казал, че съм Ре или Ре диез. :thumbs_up:

 

мноооо съм напреднал... нема измислена скала... неземен съм... хиххиии не бях пипвал китара от 4 месеца и са се разцепих здраво... ех, да можех и да свиря :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.