Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея от мен


Recommended Posts

Това е една моя доста стара идея, която чак сега записах. Не обръщайте внимание не лекото подклащане на ритъма, нямам време да го изсвиря по-добре.

 

Всичко е записвано от мен - китари и барабани.

 

Търся критики, идеи и все пак някой да се изкефи разбира се:)

 

 

http://www.4shared.com/file/145591936/3d12...ul_mixdown.html

Редактирано от boreto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къдри, определено си личи, че си фен на Металика :)

 

Едит: сподели малко как си записвал/семплирал?

Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам с един външен Таскам 122. Програмата е Адоуб аудишън

 

Китарата е с Boss GT-10 ръгнат в саундкартата.

Барабаните са с два оувърхеда AKG C1000s и един микрофон за касата AKG-незнам кво си, май D440.

 

Семпло, просто, като за домашна работа. Почти няма обработка, само малко еквалайзер на барабаните. То затова си звучи малко сухичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти основната грешка(не толкова голяма за моето ухо) си я чул, затова аз ще съм от третия вид - изкефих се много докато го слушах, звучи някак си много...сурово и това ми харесва :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления. Звучи стилно и стегнато. Човек би си го пуснал за кеф.

 

Без да звучи претенциозно от моя страна, ето някои предложения:

1. Касата звучи тихо (но това лесно се оправя).

2. На "прехода" 1:36 и 2:44 може би ще обади добре ако вкараш double bass.

3. Влизането на фуса в началото е малко неубедително.

 

Поздрви и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее щом се кефите, това ме изпълва на макс:lol:

 

Да, касата потъва, ще се опитам да я оправя и направо да запиша барабаните на ново:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси якото е. Ма ше трябва и малко бас щото иначе е доста постно

сори нали ме разбираш по-така плътно звучене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!Най-ми харесва 80-тарския саунд.Пръсни инструментите по панорамата и няма да е "моно" вече.Наистина му трябва един нащърбен вокал а'ла Хетфийлд.Ае,че отивам за риба... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яки идеи, ама защо са моно?

 

 

Е защото това си е само демо, а честно казано и до там ми се простират тонрежисьорските способности:lol:

 

Ама дайте, който има идеи свободно да записва и да праща. Току виж се заформи яката работа:)

 

Вокали, бас, клавири, сексофони, тарамбуки - отприщете се:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей пак съм аз, абе вчера след като ти чух песничката ми стана интересно и днеска реших да импровизирам с някакъв вокал, мисля че идеята е яка, обаче съм много болна и адски ме боли гърлото, така че малкото демо не знам дали е много добре(леле ако лекарката дето ми исписа тоя антибиотик за 17лв ме чуеше как крещя сега щеше да ме убие ), но все пак нямах търпение да пробвам нещо щото ме изкефи, а рядко ми харесват на друг нещата дотолкова че да ми се иска да участвам. Направих едно куплетче и драснах малко текст. Надявам се след една седмица гласа ми да се е оправил, че да запиша малко да чуеш дали ти харесва, не че и сег ане става за слушане но гласа ми е паднал и слабичък някак и не е толкова добре. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да го чуем ако си го записала, пък по-добрата версия, когато може. Нетърпелив съм:wallbash:

Редактирано от boreto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.