Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея от мен


Recommended Posts

ок ще ти я дам обаче е доста кофти, малко фалш даже някак е на места , ма не мога повече с това гърло, вчера дори не можех да говоря, ама ми беше много интересно да пробвам, ти кази ако ти харесва идеята

 

http://rapidshare.com/files/302883749/Burn...ixdown.mp3.html

 

ето линка не съм го проверила, дано работи, ето долу и текстчето,което скалъпих, трябваше да пея нещо все пак :) :

 

 

Feel dying

Life lying

Feel crawling Death inside

 

Dreams crushing

From pain smashing

Feel burn yourself inside

 

 

And burn your soul desire

But empty is your heart

And you can't find the fire

And reason now to start

 

 

They crush out

all you see

They smash out

all you feel

You cry out

what should be

And you find out

dead end street

 

 

Опитах се да се съобразя със заглавието, ако ти харесва насоката на текста или пък не кажи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уооу, много добро....бих казал впечатлен (ама не от пеенето, не се сърди:)

 

Адски ми допада как си интерпретирала идеята (моя идеен замисъл за пеенето е съвсем различен, но признавам твоя е по-добър).

 

Виж просто личи, че идеята те е изкефила, това ме радва. Защо не пробваш да го запишеш като ти се оправи гласа, вкарай вокалите чисто, с още повече свобода на импровизацията и избичи парчето до край в два вариянта, гледам, че добре се справяш с пипането на аранжимента. Та молбата ми е единия вариант да го направиш по оригиналния аранжимент, а другия да си напаснеш секциите както на теб ти харесва.

 

Още веднъж много ми харесва. Вкарай малко повече Ася и по-малко Джеймс:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уооу, много добро....бих казал впечатлен (ама не от пеенето, не се сърди:thumbs_up:

 

Адски ми допада как си интерпретирала идеята (моя идеен замисъл за пеенето е съвсем различен, но признавам твоя е по-добър).

 

Виж просто личи, че идеята те е изкефила, това ме радва. Защо не пробваш да го запишеш като ти се оправи гласа, вкарай вокалите чисто, с още повече свобода на импровизацията и избичи парчето до край в два вариянта, гледам, че добре се справяш с пипането на аранжимента. Та молбата ми е единия вариант да го направиш по оригиналния аранжимент, а другия да си напаснеш секциите както на теб ти харесва.

 

Още веднъж много ми харесва. Вкарай малко повече Ася и по-малко Джеймс;)

 

 

Ми благодаря. Е да за пеенето те предупредих. Радвам се че ти харесва идеята и аз точно нея много харесах и за това побързах да го запиша нищо, че гласа ми едва ги изкара тия звуци, но не исках да забравя после.

 

Ах виждам, че си забелязал, че повторих на едно място мелодията, но просто забелязах че втория път се повтаря и реших че и първия трябва да е така, ако говориш за това, но ако искаш ще го запиша единия път както е. МИ аз маи няма какво да напасвам повече, признавам, че първоначално си представах по-мелодичната част след по-твърдата, но пък после ми хареса идеята да остане така, някак свежо е. Просто другото е един вид навик от набитата в мозъка ми структура на повечето песени.

Колкото до чистото пеене, сега и ти ли ще ме тормозиш :punk_guitar:? Не го правя заради Джеймс, да вярно, че той е човекът, който ме вдъхнови да пея така, но просто се случи, защото това е което съм търсила много време, когато за пръв път чух звученето на вокала му си помислих: това е което цял живот чакам да чуя. Просто преди време не вярвах че мога точно аз да се опитам да пея така, и после реших защо не, правилата трябва да се нарушат. Това е като част от мен, съжалявам че тук не е изпълнено много добре, защото в случая нямах капацитета да го направя, така че поне искам да те уверя че не е някакъв опит да имитирам Джеймс дори да не го харесваш. Сега адски много ще ме затрудниш с това че трябва да го изпея чисто особено крайната част, която сега звучи доста зле, но си беше замислена да е малко по-дрезгава по принцип, защото това е един вид вече като мой собствен стил, който съм възприела и си го обичам,не защото не мога да го изпея чисто,просто сякаш някаква част от мен ще липсва, но определено ще пробвам. Затова аз ти предлагам, ако не ти е толкова ужасно да слушаш жена с по-груб вокал да ми дадеш възможност да го запиша поне в един от вариантите по начинът, който ми харесва и после ще си кажеш мнението. ок ? :D

И извинявай за дългото обяснение :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме изкефи, много мощно парче. верно си личи че си фен на металика :icon_shithappens:

критика за звука няма да казвам щото не съм специалист а и мойте си немога да оправя пък какро остава да давам акъл :greenangel:

 

ама вокала неможах да чуя

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версия с вокал има в предпоследния пост на Джеймсася:hysterical:

 

Между другото Ася, аз лично съм отраснал с гласа и свиренето на Джими, той ще си остане за винаги моя идол. Нямам нищо против дрезгави женски вокали, просто трябва да звучи супер убедително за да ги възприема - примерно Нора от Мюзик айдъл има жестока бленда:) Прави със записа каквито си експерименти искаш, условието е да ги постваш тук;) Ще запиша версия на моя вокал, за да чуеш първоначалната идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, значи като оздравея ще си поиграя, разбира се че трябва да звучи убедително, и аз съм съгласна, но онзи ден дори името си не можех да произнеса убедително :) . OK да се надявам скоро да мога да те зарадвам с нови записи, а междувременно ще ми е интересно да чуя твоите вокали. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

линка не работи исках да кажа :singer:

 

 

няма нищо, те така или иначе не са добри сега, само демо за идеята, но иначе съм болна и е доста крапи записа така че :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

http://rapidshare.com/files/318552444/Burn...ster_2.mp3.html

 

Ето линка,а ето и текста:

 

Burn Your Soul

 

Feel dying

Life lying

Feel crawling Death inside

 

Dreams crushing

From pain smashing

Feel burn yourself inside

 

 

*And burn your soul desire

But empty is your heart

And you can't find the fire

And reason now to start

 

 

**They crush out

all you see

They smash out

all you feel

You cry out

what should be

And you find out

dead end street

 

 

 

Feel blinding

No light finding

Feel lose the way to go

 

A fear raising

From hate chasing

that marks with black your soul

 

 

*And burn your soul desire

But empty is your heart

And you can't find the fire

And reason now to start

 

 

**They crush out

all you see

They smash out

all you feel

You cry out

what should be

And you find out

dead end street

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.