Jump to content
Българският форум за музиканти

Непретенциозен джем


kolio_k

Recommended Posts

Много як джем се заформя! Кольо-но комент,Ивелин за пореден път ни показва класа,Зверо-много интересно с готин звук е забил,а Ултрамега-блуус! Ще се включа,като ми пристигне новата китарка,че сега... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Иначе това с монтажа с хоруса на пианото е много гтина идея, само че не съм убеден, че е на най доброто за целта място :)

 

 

Е, надявам се че няма да ми се разсърдите с Ивелин... :):D

 

п.п. Радвам се че ви е допаднало де... :D Новите струни Еликсир (от Baby Thomas) и Гитар риг - 4, доста ме радват като звук. :)

Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O, в никакъв случай, напротив. Колкото повече идеи, толкова по забавен става джема.

 

Рахата, май още едно 20тина дена ще почакаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не се научих да използвам уауа педал.....,та си е неритмично

Visit My Website

Ама има време.....ще се науча....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, надявам се че няма да ми се разсърдите с Ивелин...
O, в никакъв случай, напротив.

;)

Аз дори се накефих, че членувам в твоя джем! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гот! А колко повече слушам записите на Кольо, толкова повече почвам да се кефя на Енгъл :lol::);)

Може да драсна и аз нещо по-късно, ако се престраша :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, много нови варианти са се нароили и всичките интересни и различни. Супер, джема става посещаем и разнообразен.

 

SviStyle

Хубаво си го изсвирил, но с УАто наистина бавиш чат пат. Аз лично като свиря с УА сола( не много често) се старая да не тактувам в темпо на него а да го отварям и затварям бавно, в зависимост от фразата. И ми е по лесно, и си мисля, че и обикновено става интересно

 

Fashnon

 

Супер гот, благодаря ти за участието. Виж след теб има още, не си поставил точка на джема, та за напред да знаеш и да се раздаваш по често :lol:

. Между другото, китарата ти ми се струва, че има доста състейн, каква е точно?

 

Vandenplas

 

Браво човек, много техника и хъс, мерси за свирнята

 

Икарус, ще се радвам да се включиш. Иначе саунда на Енгълите е доста готин, на някои допада , на други не, но аз наистина си го харесвам. Това са наистина едни от най универсалните ампове, доколкото наистина можеш да свириш почти всичко с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз,а китарата е Fender American Special Mahogany Stratocaster HSS ,марката към която се ориентирах, благодарение на консултациите ми с теб. Въпреки, че избрах махагонова и с хъм за бридж. Знаеш ,че съм стар металист :godbless: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за трака! Браво и на участниците в джема! :thumbs_up:

Реших и аз да лепна един истински бас под солото на Ивелин... и тогава разбрах, че kolio_k освен всичко друго е преподал един доста интересен урок на басистите дръзнали да се позаслушат в парчето!...

копах, копах и се оср.....

Ама ще го кача с адмирации още веднъж към kolio_k.

 

nepreten_jam

 

kolio_k,... много мъки ми причини човече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, жестоко си го направил, така звучи 10 пъти по яко от тъпия Хиперсоник. Басът всъщност си е чиста импровизация на миди клавиатурата, радвам се че го намираш сполучлив. Свирил съм доста време на бас, в момента нямам такъв ( все искам да си купя и все не опирам ) и се мъча просто да го наподобявам, но разбира се далеч не става като с истински

 

Благодаря ти за якото включване :thumbs_up:

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелине, благодаря! И аз те обичам :)

 

kolio_k - "Свирил съм доста време на бас..." - ха! BASS RULES! :greenangel:

Радвам се, че ти хареса как е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ми много в ръцете и главата тези стилове ма какво пък чак толкова :hysterical: ... не може да не се джемне на такъв готин бекинк трак :hysterical:.

Tubeman-ът директно в компа, драсване на тейк и тук-там без кой знае какъв замисъл откъслечни втори китарки за да не е съвсем скучно и ей го - Цък.

Браво за поредния хубав джем. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.