Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez


wades

Recommended Posts

Здравейте !

Търсих уж в търсачката но това което търсих неможах да го открия . За това пускам нова тема . Дали някой може да ми обясни как вървят сериите на Айбанез . В смисъл от на кофти китарите им до най-добрите . Обичам рок /от време на време малко пънк и блус / и искам това да свиря / . Спестил съм около 600-700 лв. и питам за Айбанез защото гледам че такива китари се продават за тази цена . Ако имах още малко веднага бих се насочил към стратокастъра на фендър ама ... :X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, в началото на месеца имаше страхотен Стратокастер за 700 лева в раздел "Продажби" (или както там се води). Ясно е, че вече е продаден, но тогава се поинтересувах как вървят цените и видях, че и преди е имало подобни оферти в този форум. Говорим за Фендер, разбира се. Идеята ми е, че можеш да изчакаш известно време, току-виж отнякъде се появи подобна оферта. :)

 

EDIT: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=67624

Ето пример за Фендер. Малко надвишава средствата ти, но просто го давам ориентировъчно. :D

Редактирано от dark_master
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 700лв ще си купиш много хубав Айбанез от тук. Мисля че все още има оферти в ''продавам''

Само да ти се пазари...и в двата смисъла. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно ibanez ли искаш да си вземеш

 

има толкова други марки китари, които не са за пренебрегване

 

примерно ESP

 

виж в сектор продавам - един колега продаваше едно ESP LTD 100QX за много приличана цена

 

наскоро имах вузможнжст да пробвам точно такъв инструмент и мога да кажа, че останах много приятно изненадан

 

казвам това, защото този модел са най-ниския ценови клас на ESP, но е изключително сериозна рок машина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.camerton999.com/index.php?s=lis...c=ELEKTRICHESKI

 

Повече няма да казвам, защото ще се превърне в реклама. :) Ако си в София, мини през магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.