Jump to content
Българският форум за музиканти

Достойнство или жълти стотинки?


Recommended Posts

Това е по въпроса с подбиването на парите. Ако имате смелост и реални способности никой смотан, начинаещ музикант няма да ви подбие парите драги....

Аз не смятам че съм израсъл като музикант за да взимам по 1000лв на участие :dance:

Проблемът е, 4е независимо от това колко си добър един кръ4мар (вси4ки 6ефове са такива) мисли по съвсем разли4ен на4ин!!!За него единственото по хубаво е колкото пове4ко пари4ки в джоб4ето толкоз по-добре.А това дали ще свирят добри групи в клуба му...Заеби не го интересува.Аиде от него да мине веднъж, два пъти в месеца за "ей така малко и клиентите да се накефят"

От там нататък си прави сметка "То като ми дойдат некви слабаци (не искам да обиждам никой) ще ги пусна на вход.Те не могат да проследят колко билета са продадени взимам си некой друг лев в джобеца и айде на риба (примерно, не конкретизирам).То и без това оня на входа ме лъже...да има 200 лв. оборот XTRA!!!За мен 100 4исти (като сметнем за 25 дни колко стават?)

 

Така колеги стоят нещата според мен.Имал съм опит още от малък като не свирех с група.

 

А за да взимаш по хилядарка.............МНООООООООООООООГО ТРУДНО.Единствено група ТЕ взимат доста.Няма да казвам то4но колко за да не се сърди никой.Но съм виждал на документ.Само 4е те са дале4 от рок музиката...

 

За друго сега не се сещам.

 

Ааааа да за 4алгата

 

еми ако отваряш бузки да ти го тъп4ат дупенцето струва скъпо :no: защтото една дама на повикване взима двойно за (не е за хора със слабо сърце) АНАЛЕН СЕКС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е по въпроса с подбиването на парите. Ако имате смелост и реални способности никой смотан, начинаещ музикант няма да ви подбие парите драги....

Аз не смятам че съм израсъл като музикант за да взимам по 1000лв на участие :no:

Проблемът е, 4е независимо от това колко си добър един кръ4мар (вси4ки 6ефове са такива) мисли по съвсем разли4ен на4ин!!!За него единственото по хубаво е колкото пове4ко пари4ки в джоб4ето толкоз по-добре.А това дали ще свирят добри групи в клуба му...Заеби не го интересува.Аиде от него да мине веднъж, два пъти в месеца за "ей така малко и клиентите да се накефят"

От там нататък си прави сметка "То като ми дойдат некви слабаци (не искам да обиждам никой) ще ги пусна на вход.Те не могат да проследят колко билета са продадени взимам си некой друг лев в джобеца и айде на риба (примерно, не конкретизирам).То и без това оня на входа ме лъже...да има 200 лв. оборот XTRA!!!За мен 100 4исти (като сметнем за 25 дни колко стават?)

 

Така колеги стоят нещата според мен.Имал съм опит още от малък като не свирех с група.

 

А за да взимаш по хилядарка.............МНООООООООООООООГО ТРУДНО.Единствено група ТЕ взимат доста.Няма да казвам то4но колко за да не се сърди никой.Но съм виждал на документ.Само 4е те са дале4 от рок музиката...

 

За друго сега не се сещам.

 

Ааааа да за 4алгата

 

еми ако отваряш бузки да ти го тъп4ат дупенцето струва скъпо :D защтото една дама на повикване взима двойно за (не е за хора със слабо сърце) АНАЛЕН СЕКС.

:dance: ...това за рибата го разбрахме... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е по въпроса с подбиването на парите. Ако имате смелост и реални способности никой смотан, начинаещ музикант няма да ви подбие парите драги....

Аз не смятам че съм израсъл като музикант за да взимам по 1000лв на участие :(

Проблемът е, 4е независимо от това колко си добър един кръ4мар (вси4ки 6ефове са такива) мисли по съвсем разли4ен на4ин!!!За него единственото по хубаво е колкото пове4ко пари4ки в джоб4ето толкоз по-добре.А това дали ще свирят добри групи в клуба му...Заеби не го интересува.Аиде от него да мине веднъж, два пъти в месеца за "ей така малко и клиентите да се накефят"

От там нататък си прави сметка "То като ми дойдат некви слабаци (не искам да обиждам никой) ще ги пусна на вход.Те не могат да проследят колко билета са продадени взимам си некой друг лев в джобеца и айде на риба (примерно, не конкретизирам).То и без това оня на входа ме лъже...да има 200 лв. оборот XTRA!!!За мен 100 4исти (като сметнем за 25 дни колко стават?)

 

Така колеги стоят нещата според мен.Имал съм опит още от малък като не свирех с група.

 

А за да взимаш по хилядарка.............МНООООООООООООООГО ТРУДНО.Единствено група ТЕ взимат доста.Няма да казвам то4но колко за да не се сърди никой.Но съм виждал на документ.Само 4е те са дале4 от рок музиката...

 

За друго сега не се сещам.

 

Ааааа да за 4алгата

 

еми ако отваряш бузки да ти го тъп4ат дупенцето струва скъпо ;) защтото една дама на повикване взима двойно за (не е за хора със слабо сърце) АНАЛЕН СЕКС.

съгласен съм,с една единствена разлика,че до сега не съм чул група да свири в клуб и да вземе по 1000 лв на човек,освен ако не е НОВА ГОДИНА....

 

P.S.тва за дамите изтрепа рибата.... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за 1000-та лева беше примерно. А това че вие сте :cheers: и се спукахте да го коментирате не мога да го дефинирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за 1000-та лева беше примерно. А това че вие сте :D и се спукахте да го коментирате не мога да го дефинирам.

ние сме какво? :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уфффф зарежи викам :P

айде живи и здрави и големи да пораснете :hello:

:think: :think: :think: :think: :think: .......a ти колко си голям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-( Според мен задаваш неправилен въпрос. По-скоро - защо? И какво постигна, както си стоеше? Има ли някакви резултати според теб?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.......предполагам,че парите са изпрани :-(

Тази тема никак не ми е от любимите. В крайна сметка аз се занимавам с музика ,заради самата нея,а не за слава,признание,пари и н.з. още какво !

Развивам се,защото изпитвам потребност да се развивам и това,че някой би ми подбил цената,или би се уредил на моето място с връзки или.......,някакси не ме вълнува ! Любимата поговорка на един познат е "Шило в торба не стои" ! Аз мисля,че в нашата "работа" тя намира добро приложение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.