Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за Boss ME 20


mr burdev

Recommended Posts

Става въпрос за ефект за китара. Имам Boss ME 20 но имам проблем с него и нз как да си го оправя прави много гаден звук а не чист както трябва да бъде моля ви кажете ми как да го оправя пратете ми някакви настройки или ми покажете как да си го настроя добре защотото много пищи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши в гугъл Boss ME 20 manual и виж ръководството за употреба и настройките.Като казваш пищи,какво точно имаш впредвид?Да няма микрофония ако си близо до кубето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам в предвид че прави мн гаден писклив звук самоя ефект. Не е мощен звука както трябва и плътен. Сякаш има прекалено много дистер но ако се намали дистера започва да се губи ефекта ако искате да жи запиша звук и да ви пратя ако ше ви помогне да разберете каде е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами кубето е само с един канал спред мен е нещо от настройките но някои който има подобен процесор трябва да ми каже как се настройва примерно за да мога да си го оправя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова предложих да намериш упътването и да пипнеш еквалайзера там средни,високи,drive,tone,level,щото аз точно такъв процесор не съм имал,та не мога та ти кажа конкретно как се работи с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам го същия, вади си доста добър звук машинката, стига да си поиграеш известно време с нея и да я настроиш. В пулт няма как да стане, понеже това е МУЛТИЕФЕКТ, а не симулатор на китарен усилвател с кабинет с китарни говорители. В кубето би трябвало да се получи по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си Manual и виж как се връщат фабричните настройки.

Ако има Out-Level потенциометър - го намали.

Ако това ти е първия процесор, е нормално да срещаш трудности.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси момчета наистина ми помогнахте доста а тжа уточнение за пулта беше много важно за което много благодаря ще го оправя от тук на татак благодаря приятели :crying::nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само на дистър ли ти го прави ? на чистите ефекти ?

да не се получава микрофония ? ако си близо до колоните ако са усилени много?

пробвай чист ефект без компресор, примерно само уа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.