Jump to content
Българският форум за музиканти

Избор на саунд карта


Ex74

Recommended Posts

Здравейте, от скоро ми стана интересно каква саунд карта ми трябва и прочетох доста неща и единственото което стана е, че се обърках.

На едно място чета, че M-Audio-то са добри, външни карти, т-ва, н-ва. На друго чета, че E-mu 0404 (PCI) било много по-добре от м-аудио и т.н.

Какво ми е нужно ако искам да запиша една китара или един микрофон? Тъй като в вградената саунд карта на дъното разбрах, че не е вариант.

На какви цени са, качество? Бях се спрял на нещо от рода на това - http://www.thomann.de/gb/maudio_firewire_solo.htm

Можете ли да ми дадете някакви препоръки и/или препоръчата конкретни карти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , извинявам се че се намесвам в темата , но искам да попитам заради един колега тази карта дали се държи стабилно и какви проблеми могат да се очакват от нея http://www.thomann.de/gb/maudio_fast_track_pro.htm

Редактирано от Neven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Тази карта я използва един приятел, който е с изключително богат студиен и "live" опит в звукозаписа и озвучаването на концерти. Специално я коментирахме преди няколко дни, ползваше я за контролен запис на един концерт и каза само добри неща за нея. Лично аз имам стар усб модел на М-аудио, спрян от производство и ъпдейт на драйвери от години, който и до ден днешен се държи доста стабилно и скоро нямам намерение да го сменям. Модела е от 2003-та и си бачка под всякакав уиндъус, който е излизал досега след уин 2000, пробвал съм го - носи на всичките бози на МСофт, барабар с виста и 7 тъй че почти съм сигурен и в тези модели.

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.