Jump to content
Българският форум за музиканти

нови китари


Bo Yan

Recommended Posts

аре и аз да се изфукам като всички...

 

 

bebeto1.jpg

 

 

Sperzel locking tuners

LSR nut

Reversed headstock and bridge PU

Fender Vintage Noiseless PUs

Fishman Wilkinson piezo bridge

TBX tone control

Powerchip by Fishman

 

 

ето още малко снимки :

 

 

bebeto2.jpg

 

bebeto3.jpg

 

bebeto4.jpg

 

 

 

а за това нямам какво да кажа, освен че звучи още по-удивително, отколкото изглежда... Fender stock single coil PU, Seymour Duncan '59...

 

kriloto1.jpg

 

kriloto2.jpg

 

 

 

и по 2те има още работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна custom-made guitar с висококачествен хардуер и ривърснат бридж адаптер като при Джими Хендрикс.

Сподели моля повече за изработката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! :) Определено много яки китари :)

 

Как са като звук тези Fender Vintage Noiseless. Наскоро си взех още една китарка със сингъл адаптери и ми е малко трудно да свикна със шума/брума та се замислих за такива. Звучат ли като сингъл адаптери или по-скоро нещо посредата между сингъл и хъмбъкери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел от махалата ми прави всичките ел китари. Георги се казва. За мен той е човекът. За огромно съжаление Георги спира да се занимава с китари. Тия двете и още една, която е на път, са последните. Поне така казва. Аз все пак се надявам, че за мен ще прави изключения.

 

Грифовете на всичките китари са от по едно парче, телата - максимум от по 2. Тялото на крилото е от повече парчета по разбираеми причини.

 

Това, което ме кефи в китарите от него е, че са по-удобни от всичко, което съм пипал . А пък звукът си е звук...

 

за изработката - аз не разбирам от правенето на китари, само съм имал изисквания към него, като например дървото да има наистина натурално усещане, да не стои като зад стъкло. Всеки път като го питам какви лакове ползва, той ми казва и аз веднага забравям :)

 

 

важен е крайния резултат... мен ме устройва перфектно

 

 

едит:

 

ноислесите не звучат точно като сингли, но са близко. определено нямат грам шум, което и търсех. аз и на старата китара съм с такива. преди имах сеймър дънкън, които бяха супер, но не издържах на шума им...

Редактирано от Bo Yan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са яки...

 

Не можеш ли да направиш нещо, за да го разубедиш тоя пич, да не се отказва? :)

Не знам колко пари са ти излезли тия китари, обаче ако на звук и пипане са както на вид, определено има потенциал този Георги да набере един куп лоялни клиенти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са яки...

 

Не можеш ли да направиш нещо, за да го разубедиш тоя пич, да не се отказва? :happy:

Не знам колко пари са ти излезли тия китари, обаче ако на звук и пипане са както на вид, определено има потенциал този Георги да набере един куп лоялни клиенти. :)

всички са/сме негови клиенти...

сега ще останем на сухо, това е положението. Човекът смени професията, доста успешно при това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не съм му клиент, по дяволите... от чисто егоистична гледна точка питах :greenangel:

 

Ех, какво да прави човек... няма пълно щастие.

 

А ще споделиш ли нещо за цената на крайния продукт, колко са ти излезли тия китарки? Че много си навивам на пръста идеята за custom-made китара, че повечето все имат някоя недоделка (от моя лична гледна точка)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са яки...

 

Не можеш ли да направиш нещо, за да го разубедиш тоя пич, да не се отказва? :cheers:

Не знам колко пари са ти излезли тия китари, обаче ако на звук и пипане са както на вид, определено има потенциал този Георги да набере един куп лоялни клиенти. :happy:

всички са/сме негови клиенти...

сега ще останем на сухо, това е положението. Човекът смени професията, доста успешно при това...

Жоро Николов?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро Николов?...

Да.

 

по въпроса с кинтите :

различно. най-скъпа излезе първата, която се вижда на снимките. струва ми над 2000 лева, но пък не мисля, че за толкова мога да си купя нещо, което да е по-добро или да ми е по вкуса... а моя вкус е доста странен...

няма солид боди ел китара, която да е толкова дебела, колкото ме кефи - 5-6 см...

и така нататък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.