Jump to content
Българският форум за музиканти

Paul Gilbert ми се подписа на китарата


stratevcaster2

Recommended Posts

Така , накарах Пол Гилберт да ми се подпише на китарата :);) . Та човека беше много любезен , но се подписа на пик гарда . Лошото е че подписа се изтрива . Някой има ли идея как да го запазя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш пикгарда - слагаш го в рамка и на стената - купуваш и си слагаш нов на китарата. :)

Редактирано от rockstar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих начин, ще постна снимка довечера. Намерих си лепенки за мотор, от там взех това което ги загражда ( то също е лепенка) изрязах го и го нагодих отгоре . Яко стана !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти, наистина Пол е велик музикант, а ти си невероятен късметлия. Благородно ти завиждам и просто нямам даже какво и да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стратев, честито за подписа и имам едно леко питане, което беше породено от ето тази тема:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;#entry476992

 

Така... Кажи ми само следното. Как при положение, че имаш много прилична китара стигна до момента при точни условия за подаване на заявка за китарата подарък ти пак да се вписваш като уж нямащ? Леко срам няма ли? Внимавай занапред да няма подобни гафове! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм прочел темата качествено , за което съжалявам и се извинявам , мислех че всеки може да участва . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата ти се оскъпи поне с още 4 бона отгоре ;) Честито.

 

Само да попитам, къде го видя батко ти Гилберт? :)

Редактирано от Metalix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причаках ги след концерта им . Пол излезе заедно с Били Шеен . Дори ми даде перо :)

 

 

Има хора дето са ебаси късметлиИте. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.