Jump to content
Българският форум за музиканти

На каква китара свирите?


kazimbutt

Recommended Posts

азм електрическа Custom Made Cremona :happy: акустична Lauren

тука си кибича , но се надявам да посъбера парички и ... да се сдобия с нещо добро :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 204
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

еми аз свиря на Yamaha ERG 121 erg121up.jpg сега мисля да си купя Ibanez RG320FM или Ibanez GRG270B :lol:

Редактирано от kirk-hammett
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе свиря с това - Делян Обретенов custom по модел на Jackson Kelly:

 

Kelly.jpgKelly2.jpg

 

тяло ash /ясен/, bridge адаптор DiMarzio Norton, Floyd на Boston

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Е след всички тия яки китари дано се включи Пешката (Свирациус) след мен за да стане по-ясна картинката в групата ни. Поне ще се посмеете.

Аз свиря на Орфейче петнайста употреба а неговата Кремонка дори не е сгобена в момента но е добре боядисана. Басиста ни свири с Пълдин който май не е и негов. Имам и една Кремона с която си правя опити и един Скаяр който вади най-гнусен звук от всички изброени до тук.

 

П.П. И всичко е с ток и жица да не забрамяме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez S 540 custom made,снимка има в профила ми!

Другата ми е Aria Pro 2-magna series

И в най-скоро време смятам да се сдобия с един Musicman-SUB 1 series

Акустична нямам,ама и такова животно ще трябва да купувам скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз сега съм с един скандинавски Морган,който е като стратокастер H S S и смея да твърдя,че звучи по-добре от всички стратокастери които съм имал,а те не са никак малко-4 на брой ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електрическата ми китарата е SQUIER Fender Stratocaster Bullet Series. Купих я преди 10-11 години за около 410$ (струваше ми 22500лв, а доларът тогава бе 50л!). Вече много години си карам с нея и съм много доволен. Не смятам скоро да си взимам нова китара, е освен ако не ударя шестица от тотото :blink:

 

Акустичната ми китара е... забравих и марката :blink:

Странното при нея е, че е някакъв хибрид между класическа и уестърн китара... в смисъл, че грифът и е по-дебел от уестърн китарите, но пък е и по-тънък от класическите китари (знам това, защото преди имах класическа китара). :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз сега съм с един скандинавски Морган,който е като стратокастер H S S и смея да твърдя,че звучи по-добре от всички стратокастери които съм имал,а те не са никак малко-4 на брой :blink:

потвърждавам защото беше мой

ама акво да се прави Гибсън СГ иска жертви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз "свиря" на този Орфеи модел ....ъъъъъъъъъъъъ...ми не знам.. модел

мотика :green:

 

http://z13.zupload.com/download.php?file=getfile&filepath=38

 

акустичките са ми 2 кремонки

Редактирано от zmeq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.