Jump to content
Българският форум за музиканти

Sugarbrew - Lost And Lonely


circles

Recommended Posts

Това е част от сравнително новият ни материял с колегата Angermeans.

 

Lost and Lonely

 

Тук там разминавам каси и има още какво да се желае от микса - ще ъпдейтвам при по добър наличен...

Приятно слушане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво на младите алтернативни депресета. Маринчо звучи много сериозно и дебело :D И вади диапазон. Обаче фалцетите ги е докарал ала Бритни :lol:

 

Моите 5 франка - може би вокалите маааалко по-назад в микса и с мааалко повече ревербе, дет' се вика. И нещо ми препръцква в колоните, ама не мога да разбера от'де иде точно.

 

Кефи, кефи, аз бях слушал работна версия миналия път, обаче е дръпнало от тогава парчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет по микса:

оправете барабаните - дръпнати са някак отзад и звукът им е като от "съседната стая" ...:---)

Дайте им обем и присъствие...Става и с пресет на някое VST...

 

Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм това си мислех и аз - аз имам чувството, че ако има малко повече ниски честоти по барабаните ще станат вече по-обемни + вокала като влезе уеко назад ще остане повече място за тях.

 

Но като за всичко изцяло на живо е супер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момчета, много добро парче!!! :greenangel: В началото(могат малко да се усилят гласовете) и в края много ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабаните няма да получат обем и присъствие с ниски честоти...

Това става с игрички с панорамите, дублиране на тракове, VST-та за мастериране...:--)

Не че се правя на разбирко, но да ви спестя излишно ровене по еквалайзера...:--0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми много ,има готина идея

И вокалите ви са страшни :godbless:

И все пак тук-там ми беше малко накъсано и стегнато... смисъл свиренето ,като по учебник

Но наистина резултата е много хубав :recourse:

Все така занапред и все по-добри да стават парчетата :recourse::wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер приятно парче!

Нещо не ми допадна соло китарата като звучец обаче. Към 03:20 дето започва. Прекалено дрънчи на Зулум или друг пак толкова гаден проц...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel: Браво другари!

Мене ме изкефи много...само може би последните вокали ми идват малко Джъстин Тимбърлейк и се нуждаят от някаква кривотия/модулация поне на второто завъртане. Да, тва са си субективни възпирятия...

Саунда не го мислете толкова...и къде точно в панорамата са барабаните, даже мисля, че като едни отявени фенове на QOSA трябваше поне за 5 секунди да ги оставите изцяло в ляво :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парче :hooray:

Само има един момент във вокалната линия (припев мисля ) ми звучи твърде опростено(в смисъл, като детска песничка , но то си е субективно де) . В началото и в края вокалите ми харесаха много :greenangel: Куплетите много оригинално направени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи, както и за всякакви критики, съвети и мнения, които са добре дошли!

 

Това, което колегата circles не е споменал, е че в това парче (а и в другите 2, които скоро ще пуснем) той играе ролята на all-in-one band solution :P , като сам е изсвирил, записал и смесил всички инструменти, аз само с основните вокали съм се отчел ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.