Jump to content
Българският форум за музиканти

Eдно младо гадже на 19г.


Recommended Posts

Случайно докато ровех в друг форум видях въпросното момиче и целта ми да пусна това клипче е да видят младите Бг барабанисти колко добре може да свири един млад човек!!

Не искам да обиждам никого, но според мен само си чешете езиците и никой не свири сериозно!

От последните няколко месеца наблюденията са ми, че само се задават въпроси(което не е лошо, но вече из нета има толкова материал че не е истина)и всеки очаква някой да му каже, ето това е правилно и той след 2 седмици да засвири като бог!!

Всички големи музиканти са копали години наред и сами са откривали тайните в техническо отношение, защото те са различни за всеки човек и всеки сам трябва да си намери правилните неща спрямо неговото тяло и възможности!

Стига толкова с тъпата лекция, ето го и клипчето, мацката свири с много хъс и има приятна техника, НАСЛАДЕТЕ СЕ, ако ли не покритикувайте на воля!!

 

Успех на всички млади музиканти!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мацката свири много бясно и на моменти агресивно брули по чинелките което ме радва много.

клипчето е много приятно за гледане както и парчето е много добро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица гледах клипчета на Хана Форд, и твърдо мога да заявя, че вече съм й фен. Страшна е. А и е симпатична. :hysterical:

 

Този дуел-о-дует най-много ми хареса:

http://video.aol.com/video-detail/danny-se...cid=VIDURVENT05

 

Сега остава да си намери добра група момичето. :drummer:

 

Ще ми се и в България да си имахме такива барабанистки. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че се обаждам хиенската (още повече че не свиря на барабани) - момичето е сладурско и техниката и е много добра.

 

Това което не ми хареса на първото видео и още повече си личи на второто с Дани Серафин е липсата на динамика. Тя си свири идеално ритмите, абсолютно равномерно и яко здраво - точно затова си личи повече на видеото на Серафин, защото той като започна със синкопирания ритъм просто се усети колко по-живо свири.

 

Но това е бял кахър, предполагам че с времето и това ще й се получи. Евала й за свирнята и (очевидно) упоритите упражнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една жена дето не мисли само за "размери на пениси, дрехи, гримове, лъскави коли и кви ли не още глупости"

 

Браво на сладураната :no:)))

 

Свири супер яко! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам, къде е казано това, защото има много момичета с талант и "дупки" в главата, но да HE направя дано черна магия на тази мацка. Радва супер много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно много хора ще успорят мнението ми, но не мога да кажа че съм възхитен от момичето!

 

Все пак е на 19 и при положение че не е в България, кой знае от кога ходи на уроци, с каква база за научаване е разполагала и т.н. НЕ казвам, че не може да е самороден талант...просто не изключвам и тази възможност, защото има доста хора от 5 годишни на уроци и на 19 ако не са поне нещо такова ще е много жалка или изключително неталантлива картинка!

 

На първото клипче хич не ме впечатли, но на второто беше малко по демонстративно и все пак ми се иска да видя видео на което не е подготвена и прави соло! Там е истината според мен!

 

А и в България има много таланти на нейната, че и по - малка възраст които свирят така, хора които са с 3-4 години по - малки и свирят доста обещаващо в момента, така че не видях кому беше нужна тая критика с която започва темата и какво лошо има човек да почерпи мъдрост от опита на другите?

Редактирано от Prodrummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение от колко годишен ходиш на уроци! Трудиш ли се ще постигнеш много!

 

можеш за 2 години да постигнеш неочаквани резултати с много свирене и постоянство!

 

Мацката е по-добра 80% от българските барабанисти на възраст 15/25

 

Можем да се възхищаваме, че е положила усилия и да взимаме пример от такива хора, защото свиренето на барабани е много трудно(естествено се намират и чешити да казват "Мбаа,то на барабани най-лесно"

 

Аз лично харесвам хората, които се трудят и лаят по-малко :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение от колко годишен ходиш на уроци! Трудиш ли се ще постигнеш много!

 

можеш за 2 години да постигнеш неочаквани резултати с много свирене и постоянство!

 

Мацката е по-добра 80% от българските барабанисти на възраст 15/25

Аз също имах предвид че няма значение дали ходиш на уроци или не! и също мисля че никой не спори че желанието и постоянството са едни най важните неща!

 

Но не можеш да правиш такива статистики защото в България музиката е мн слабо развита в сравнение от другите европейски страни! Имаме много по малко население от повечето страни (не знам тя от къде но едва ли е от страна като нашата) и после при тази по масова бедност в България а барабаните са един скъп инструмент в сравнение с другите и не можем изобщо да сравняваме....

 

А факт е че българите също сме много талантливи и мисля, че е по удачно да се възхищаваме на българи постигнали много защото тук е много по трудно!

 

И все пак не сикам някой да си мисли че не споделям мнеието че е добра....просто като четох ми се стори че я прехвалихте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази мадама ще скрие шапките на всичките лаладжии тук! големи разбирачи и кретици сте бе баси и хората! просто от вас по-велики няма!

и съм напълно съгласен с DEZ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E бива го момичето.

Няма значение от колко годишен ходиш на уроци! Трудиш ли се ще постигнеш много!

 

можеш за 2 години да постигнеш неочаквани резултати с много свирене и постоянство!

 

Мацката е по-добра 80% от българските барабанисти на възраст 15/25

 

Можем да се възхищаваме, че е положила усилия и да взимаме пример от такива хора, защото свиренето на барабани е много трудно(естествено се намират и чешити да казват "Мбаа,то на барабани най-лесно"

 

Аз лично харесвам хората, които се трудят и лаят по-малко :metalist:

Между другото прав си и аз си мислех че са лесни ама като барабаниста ми даде и ми показа някав прост ритъм нищо :) .Така си и на мен много хора са ми казвали ама то ти на тая песен баса само 2-3 тона има ама като им дам да го изсвирят нищо :metalist: така че всяко нещо колкото и лесно да изглежда, може да излезне неочаквано трудно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелине, тебе те кефят всички мацки :)

По темата:

Prodrummer в голяма грешка си за възможностите на нашата държава!Защо държавата ще трябва да ти купи инструмент или да те научи да свириш или да ти даде невероятни условия за работа?Всичко това човек го постига и сам, без мама и тати и т.н.

Много е хубаво да ти дадат старт със супер унструмент, но човек който иска да свири или поне си обича достатъчно инструмента, ще си купи рано или късно това за което е мечтал, а дали можеш да свириш и дали имаш невероятен инструмент са 2 корено различни неща!

Стига сте плакали ами свирете и се развивайте и търсете своя миг за пробив, защото и той идва все някога, а ако имате късмет може пробива ви да е звезден!!

 

Успех отново на всички младежи(със Тама Starclasic или без :blink: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.