Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся една джаджа ....


Recommended Posts

Търся за един приятел най-долната част от бриджа -

липсващата от снимката. Доколкото ми каза е от някакво българско копие на Fender

от старо време. Някой ако може-да помогне!

2qav6gl.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седло за струната ли ?! -.- Ето от тук може да поръчаш on-line --> Линк . В някой музикален магазин няма как да не намериш , пък и не знам от каде си , че да ти дам повече акъл

Редактирано от carnalsoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-красиво ще е да смениш целия бридж. Например с ето такъв от някой музикален магазин:

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1914/19...Br8wHhowp6M.JPG

Редактирано от dandilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е българска китара с български струнник. Такъв едва ли ще намериш. Ако някой случайно е запазил такъв да ти подари. Аз преди години изхвърлих абсолютно същия струнник.

 

Алтернатива е да обиколиш музикалните магазини: РФ, Капъша и разни други и да си купиш един струнник. Мисля, че евтините са по 20-30 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема смисъл човек.

Тая Орфейка (или Пълдинка) има нужда също и от истински адаптери...тези фабричните, не само че не струват, но са също така и грешно разположени.

Темата ти е за раздел купувам джунджурии.

 

За стотина лева ще я стегнете с нови ключове, адаптери и струнник. :thumbs_up:

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за адаптерите, та ако Mar4enko решиш да ги сменяш - дай ми ги на мен. Нищо, че "не струват". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ми направи си бе фене.

Щом ти трябват такива адаптери - във всяко едно домакинство има подръчни материали за тази цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся за един приятел най-долната част от бриджа -

липсващата от снимката. Доколкото ми каза е от някакво българско копие на Fender

от старо време. Някой ако може-да помогне!

 

Имам такъв бридж нов неупотребяван (беше монтиран само за проба) купуван преди 10 години за един проект от чичко Краси на зала фестивална.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.