Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли Смисъл?


Katsko

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

;) KingdomX и за коя група става вапрос???????????

защо така я пазиш вав таина

а защо трябва да я убявявам на вселослушание???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото и ти не знаеш коя е някои тия казал;

та се пак има смисьл да се свири дори и пред малко публилка.абе няма значение колко хора са дошли да те чуят теб или някои друг.ако е малко публиката кво:аааа няма да свирим такали?е мерси тогава стои си вав кащи и чопли семки.не може винаги да имаш публика по 200 човека както и да го гледаш.а темата беше имали смисьл да се свири пред малко публика ако не се льжа? :read: :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има смисъл..... бройката на слушателите не прави винаги удоволстието и удовлетворението от свиренето.

Има типични примери за това.

Но наистина ВИНАГИ има смисъл. Дори и само репетиция на живо да си направиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.а темата беше имали смисьл да се свири пред малко публика ако не се льжа? :read: :read:

да това е темата :):) относно групите не е тука място да ги коментирам коя с какви проблеми е...с нищо няма да им помогна само ще ги забия..

 

Аиде считам малкия ни спор за приключен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе едно да се свири в пълен клуб,друго е в празен,обаче най якото е когато 10 човека викат и беснеят като 100.е тогава вече наистина има смисъл. :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен има. Свиренето пред публика, колкото и да е малко си малко или много тест за самия Тебе. Това може да бъде също така някакъв вид подготовка за свирене пред по-голяма публика :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KingdomX свири свири.то от това глава не боли.аре за оная група маината и то се видя че и ти нея знаеш :D:):):happy::)

и толкозззззззззззззззззззззззззззз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aiel хахахаха стихаде ако някои мисли да си направи реклама тва е отделен вьпрос.самнявам се да става вьпрос за тех нека попитаме самия KingdomX.защото маи ги познавам!!!!!!!маи все още.но дори и такаде е KingdomX/потребителя сас това име/не може да каже такова нещоооооо.абе незнам как да ти го обесня.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте - бийте се! То и аз знам за коя група става въпрос, но със сигурност не е Kingdom X ;)

<_<

да не е Kingdom X...а за боя много лесно ще го уредим...NeonGod утре ще те млатя или по скоро ще се млатим ;):blink:;) ти с палки аз с китара...но тва няма нищо общо с темата :ph34r::blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ууууууууууууууууууууу пребихамееееееееееееееееееееееееееееееееее.не е честно 2-ма срещу един мамка му накои хора се отказаха амааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ареееееееееееееееееее аревоар :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз си мисля ,че първо трябва да свириш за себе си за да се отпуснеш и да почустваш удоволствие от свиренето ...след което публиката (бройката няма значение) поема вълната и започва да се кефи !

Всеки знае ,че ако си залепиш една изкуствена усмивка всички ,които те гледат ще разпознаят изкуственото и не само ,че няма да ти се кефят а точно обратното - ще гледат на теб като на пълен профан !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек трябва винаги да свири готино,независимо дали има 3-ма или 300 000 човека.голям приоритет е ако можеш винаги да можеш да забиваш така...:beer:мога да кажа,че е много по-трудно да свириш пред малко хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.