Jump to content
Българският форум за музиканти

Вдъхновение


kazimbutt

Recommended Posts

стимул-алекси лайхо

епа верно че е готина мацка, ама чак пък толкоз :P

по темата: туи много относителен въпрос който иска задълбочен отговор, ама мен ме мързи да си пиша глупостите... да кажем че като съм се накефил много на нещо, било то свиренето на някои изрод или нормални неща от живота и след туи обикновенно ми идва няква идея :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или кое ви дава стимул? :godbless:

Разумът и чувствата, които изживяваме всеки ден. Това за мен е материал, върху който може да се твори. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четеш ми мислите.точно мислех да пусна такава тема :P стимул-алекси лайхо

Явно верно съм някакъв ясновидец... Иначе на мене ми дава стимул музиката на Джими Хендрикс. Просто като я чуя и ми се досвирва, хващам китарата и започвам. :godbless::P

Редактирано от kazimbutt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стимулира ме факта, че мога, само чегрътня тряа. И чат-пат кат фида някое лудо шредче или въобще нещо готино и се почфа. Финаги моа да си намера причина да фана талпата :godbless:

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен е досатъчно и 1 човек да се накефи на групата иии ми държи доста време докат не дойде следващия и той се накефи и така :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стимул-алекси лайхо

епа верно че е готина мацка, ама чак пък толкоз :P

по темата: туи много относителен въпрос който иска задълбочен отговор, ама мен ме мързи да си пиша глупостите... да кажем че като съм се накефил много на нещо, било то свиренето на някои изрод или нормални неща от живота и след туи обикновенно ми идва няква идея :godbless:

е нямах това предвид :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За свиренето стимула е, че ми се свири :godbless: ..а за композирането вече е друго нещо...Смятам, че музиката е материализирано в звук чувство и затова когато се появи някаква идея или цяло парче то е плод на някакви чувства,било то положителни или не чак толкова.В последните дни когато съм на работа чета една книга на Фройд,на места прекалява но е казал/писал/ много интересни неща за това кое дава стимул и движеща сила на човек :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като няма какво друго да правя уплътнявам времето с китарата.

Преди това свирех, за да се напивам на репетициите по гаражи и тавани и после да не ме обвиняват, че съм се нарязал без повод.

Шегувам се (отчасти). :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

STEVE VAI - още сьм под впечатление от концерта

аз изобщо не свиря негови хватки - но този човек предава невероятно духовната си енергия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е дота странно, но аз така се зарибих да свиря, ако моето може да се каже свирене, но това не е темата сега...

Адски ми беше тъпо когато слушам някой риф или соло да се правя че имам китара и да махам с ръце уж че свиря на въображаема китара. А и вокалистите дето не свирят правят това.

И някак си това е тъпо(лично мнение). И от там реших, че тъпи неща не трябва да се правят, та се хванах да правя умни неща :guitar:

И постепенно всчкакви други фактори като самата музика, удоволствието от свиренето и какво ли още не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми живота :cheers:

ако съм седнал да пиша песен и не ми идват идеи излизам навън и наблюдавам какво правят хората например. или кеся на някоя пейка в градинка/парк. идва ми музата и като се върна вкъщи въпросната вече си е тръгнала :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.