Jump to content
Българският форум за музиканти

Ето ме и мен ^^


Recommended Posts

Здравейте всички!

Аз съм Меги, на 14 и съм от село София (най-голЕмото :thumbdown: )

Регистрирах се тук с идеята да си намеря учител по китара, но смятам да поостана :girl_witch:

От стиловете музика слушам рок, пънк, отвреме на време поп... Израснала съм с музиката на Куин, Бийтълс, Бон Джоуи, Браян Адамс и много други. Преди няколко години открих че мога да пея (доста добре според разни хора), но си признавам, че гласът ми е доста необработен и нестабилен и имам мноооого да уча. От един два месеца се уча сама да свиря на китара :) (даже вчера успях да изсвиря и изпея няколко песни сама). Имам голям мерак да свиря група и се надявам в новото даскало да успея да намеря хора.

Не смятам че е важно, но все пак - тази година съм осми клас в Американския колеж. :thumbs_up:

Таа нещо друго за мен... баща ми е музикант (но само като хоби) и свири в Маската един-два пъти в месеца, от него може би съм наследила добър глас за вокал :)

Също така и благодарение на него слушам хубава музика и не съм някоя кифла-чалгарка ^^

Това е от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кифла-чалгарка ^^

 

Бравос за определението :girl_witch:

 

А и добре дошла !!! Тука има много хора ,които могат да ти помогнат да се развиеш .

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора.Аз съм на 13 от "село" Варна.Пея долу-горе добре и свиря малко на пиано и китара!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, но си направи моля отделна тема. Всеки се представя в отделна тема.

... и добре дошли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее,

Я пък съм от най-малкото село...ма името му не помня,че беше много големо!

Майтап бе...

добре дошла!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да прозуча като луд относно коментара на колегата от горното коментарче, но с цел да помогна ще го насоча :)

 

Neterra Ltd. - Интернет доставчик - Сливен. Доста зле като услуга... Когато съм в Котел плачат от мен... :)

Геолокация - град Котел :) Жена ми е от там и ако си от музикалното училище родителите й ти преподават най-вероятно :)

 

Надявам се да съм помогнал с намирането на населеното място където живееш :P

 

Момиче, успех във форума и да не се стягаш ако някой е рязък с теб понякога. Тук можеш да намериш невероятни приятели. Аз за толкова годинки успях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.