Jump to content
Българският форум за музиканти

Wasting Love - Iron Maiden's Cover


Metalix

Recommended Posts

Wasting Love

 

Така,

 

Първото което искам да кажа е, че се извинявам за грешките, които са почти навсякъде. Причината е, че за първи път се опитвам да запиша нещо, а плюс това се притеснявам.

 

Дори фактът, че пиша тема тук ме притеснява. :greenangel:

 

Също така, се извинявам за качеството на видео клипа, тъй като записвам с много стара дигитална камерка, защото няма с какво друго. :hysterical:

 

Песента е записана със B.C. Rich Warlock китара, свързан с BOSS Metal Zone MT-2 дисторшън завършвайки на Laney LX20R.

 

Приемам абсолютно всякакви (музикантски) критики!

 

Enjoy.

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. На мен ми хареса, не виждам причина да се притесняваш, за всичко си има първи път :)

Ще си позволя да отправя един два съвета към теб и то не за свиренето а за заснемането. В тоя случай записваш чрез малка дигитална камера, опитай следващият път да си по добре осветен и говорителите на усилвателя ти да не са директно срещу микрофона на камерата (експериментирай и според мен ще останеш доволен от резултата)

Успех!!!

 

:) Марио :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря ти, Марио.

 

Между другото, усетих ги тези неща, обаче беше късно. Сега като слушам, разбирам, че по-добре щеше да бъде, ако не бях надънил толкова много кубето. :) За друг път ще знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да пробваш да вкараш китарата в компа и да запишеш стерио микса :thumbs_up: аз правя така и звука е поносим,не че така е лошо просто става по изчистено.След още няколко пъти записване ще се убедиш сам :thumbdown:

Свиренето е на ниво,само така :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.