Jump to content
Българският форум за музиканти

Hughes & Kettner Edition Silver


Recommended Posts

Абсолютно съм съгласен с Дими Power amp IN e директен вход към крайния усилвател на един амп. Има и ампове (предимно ръчна изработка където се гони простота и ниска цена) при които ефект ритърна-а се намира на това място но при всички положения power amp in и return много рядко са две едни и същи неща..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, що не питаш бе братле,...че си ми и наблизо...

Когато искаш да ползваш дисторшън, бучни го в IN/RETURN а когато искаш да ползваш овердрайв като преамп - отпред в китарния вход. А такива подобни лампови предусилватели като хюс, меса и т.н.

можеш да бучиш в in/return (най-добре) но пък ако ще го ползваш само като преамп, тогава в китарния...

Всичко зависи от търсеният/желаният ефект. Мястото на процесора естествено е в IN/RETURN, както и всички дилеи, хоруси и т.н., които пък от своя страна могат да се свързват по два начина.

Ела при мен и ще ти демонстрирам някои неща. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите!

 

Ще има тестове докато чуя това, което искам от ампчето :cheers2:

 

Поздрави!

 

Данчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Днеска ръчнах VOX amplug AC30 в return-а на Marshall Artist 4203(транзисторен преамп и лампово крайно)и се получи много здраво - както се чува в слушалките,а в китарния вход нещо ми тънее.Всички корекции на ампа не работят по този начин,само ревърба бачка.

Надявам се да не пре*ба нещо така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.