Jump to content
Българският форум за музиканти

Струнник за бас


Recommended Posts

Братяя.. както казват контрол Исус е жив братя!!!

Искам да питам може ли някой да ми внесе 1 струнник от америката ?

Значи това което си харесах го има в ибей на бай нау, и е на доста приемлива цена.

ей го

http://cgi.ebay.com/BLACK-BASS-GUITAR-BRID...7QQcmdZViewItem

 

Ако някой може да съдейства да казва. от мен 1 варена кокошка, 3 чувала с кукуруз и 2 кила барабой :ph34r:

 

За всичко искам да благодаря на Биг Брадър, сериала Клонинг, Докато свят светува и мегашоуто на Иван Гарелов

Благодаря!

 

 

ПС: май изтрясквам :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държиш ли да е черен? Щот' ако не- в БГ ги има на още по-примамлива цена- 25 левчета :D На моя бас е същия, само че хромиран. Продават ги в знаеш-кой-магазин :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой магазин ? :no:

да ида да ги видя ;)

 

Всъщност днес видях в ибей.де това

http://cgi.ebay.de/3-D-Bridge-fuer-4-Saiti...1QQcmdZViewItem

което повече ми хареса, макар, че не е черно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Во истина казваш, pacman, Правдата говори от твоята уста. И аз бях там, и аз ги видях (само че предпочитам по-голямо разст. м/у струните).

 

П.П. Елвис също е жив и е между нас . . . . :P:unsure::curse: :idea: :idea: :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Во истина казваш, pacman, Правдата говори от твоята уста. И аз бях там, и аз ги видях

:curse: , и аз три дена ядох, пих, и се веселих.. в замъка на цар Салтана :unsure:

 

а за по-голямото разстояние съм измислил- махаш само малките saddles-и, и от дебело парче алуминий изрязваш същите, но с канал в 2-та края на saddle-a (не по средата)

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро хрумване.

Ако НАИСТИНА искаш да ми помогнеш :P измисли как да се модифицира 6 струнен струнник Hipshot в петструнен :curse:

Изпратили са ми 6 стр. в опаковка за 5 стр., да им се не види :unsure:

 

Ама нищо де, така басистите с 6 стр. струнници на 5 стр. басове ставаме двама - Мартин (Bad Habit) е така вече към две години, заради един небезизвестен лютиер от Асеновград . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро хрумване.

Ако НАИСТИНА искаш да ми помогнеш :P измисли как да се модифицира 6 струнен струнник Hipshot в петструнен :curse:

Изпратили са ми 6 стр. в опаковка за 5 стр., да им се не види :unsure:

 

Ама нищо де, така басистите с 6 стр. струнници на 5 стр. басове ставаме двама - Мартин (Bad Habit) е така вече към две години, заради един небезизвестен лютиер от Асеновград . . .

Хммм кой ли е той? :D

За Хипшот А или Б става дума? Кат си представя рязане на Хипшот- нещо в мен са случва странно... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тип В, черен, от сайта на Карвин. Трябваше да е този:

http://www.carvin.com/products/ . . . . . .

А пристигна ей този.

 

Ама вече го преживях, де :unsure:

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОтврЪД! :unsure::curse:

Има един начин, но е свързан със стругарстване :P ... Да кажем, че saddle-ите са по 16,5 мм: 16,5*5/4=20,6 мм - даваш на стругаря да ти направи 5 месингови цилиндърчета по 20,6 и да пробие дупките на тях така, че да съвпадат със старите дупки (като очевидно пропускаме една от дупките). Каналите за струните се струговат off-center така, че да се намали разстоянието м/у струните. За съжаление обаче, краищата на струните ще са малко криви спрямо saddle-a... :think:

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.