Jump to content
Българският форум за музиканти

Tama Iron Cobra Vs. Yamaha Yamaha Dfp9310


Recommended Posts

Аз притежавам това:

255350.jpg

И го препоръчвам горещо на всеки,който притежава 400 евро и приятел в Германия да си го закупи.Става за всякаква музика.Последно един исвестен барабанист като седна на него и каза ,че сам свири :) Само отбелязвам факта,че чичо Neil Peart(Rush) свиреше със същия допреди 2 месеца(Сега е с 9002).Мисля,че Айрън Кобрата превъзхожда мойто педалче с това,че е с 50 евро по-евтина,но мойто педалче я превъзхожда с това,че може да стане на два отделни педала в случай,че си купиш втора каса(Това е последната гЪзария,с която усъвършенстваха този модел).Който обаче няма възможност да си докара педалче от чужбина му препоръчвам да си вземе ямахата,защото тя тук струва700-800лв,DW5002 струва 1200лв(проверил съм),a Tama Iron Cobra 1000лв(не съм проверил).Поради причината,че никой сериозен не внася Тама и DW в нашата малка Държавичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво колеги някой най-сетне откри топлата вода,тиа лафове аз ги говоря откакто сам горд притежател на DW 9002,тоест от преди 2 години и половина.И действително е вярно това че е по-добре да си вземете ямахата,защото имат представител в България.друг е въпросът че този представител не е представител а е само продавач и не съм чувал да осигурява сервиз и профилактика на закупените от него стоки,докато DW дават доживотна профилактика,от кято аз ще се възползвам това лято :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги някой най-сетне откри топлата вода,тиа лафове аз ги говоря откакто сам горд притежател на DW 9002,тоест от преди 2 години и половина.И действително е вярно това че е по-добре да си вземете ямахата,защото имат представител в България.друг е въпросът че този представител не е представител а е само продавач и не съм чувал да осигурява сервиз и профилактика на закупените от него стоки,докато DW дават доживотна профилактика,от кято аз ще се възползвам това лято :cheers:

абе я кажи как си го взе, че и аз искам да сменям моето старо 7000. и кви кинти му плати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си го от САЩ за 479 долара и сега струва толкова и за още 20 долара му купих въпросната гаранция,която осигурява замяна при повреда независимо от какво естество и безплатна профилактика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука половината свирим с ебати насраните педали....ама иначе много разбирате да е...а

ето я моята любима антика, купих го втора употреба преди 4 години за 150лв.

tama-hp35-camco-bass-drum-pedal.jpg

Камко бай Тама. Човека за това питаше: Тама или Ямаха. Което и от двете да избере: няма да сбърка. А Дейв Ломбардо и досега свири с такива като твойте "антики", което само подчертава здравината на продуктите на Тама. Моя Камко е на 12 години и пердаши като нов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.