Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикална взаимопомощ


Trysth

Recommended Posts

От много време обмислям да пусна подобна тема и даже в някои други теми сме коментирали нещо подобно. Ако някой има по-добри идеи можем да применим заглавието, може също да се премести в друг раздел. Основната ми идея е когато някой се интересува от конкретен инструмент/техника тук, в тази тема всеки, който е склонен да помогне може да покани (или да се видят където е удобно) питащия да пробва, чуе и пипне съптветното нещо. Има отделни теми за мнения тая китара готина ли е, с тая може ли да се свири метъл, но без един инструмент да се чуе/пипне няма как да се получи отговор на този въпрос.

 

Аз примерно се интересувам от Hagstrom Super Swede, също съм склонен да пипна и някой по-различен модел на същата фирма. Ако има притежатели на такива, нека да драснат ако им се занимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам за Харли Бентън - бива ли ги като китари и усилватели, за да знам дали да си взема пакет ?

 

Китарите са читави, усилвателите - не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Trysth, колегата Stone Free има Hagstrom, пиши му.

 

Иначе с Дими и Камен започнахме една подобна инициатива, която може би ще бъде полезна на хората :)

Скоро ще кача материял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам за Харли Бентън - бива ли ги като китари и усилватели, за да знам дали да си взема пакет ?

До колкот знам харлито са компания на Томан.Чувал съм че пускат некачествени стоки с това име.Не съм сигурен.

 

Всъщност са само търговска марка на Томан. Иначе си е все същата компания. Иначе това, че са евтини не значи непременно, че не са качествени. Просто са по-непретенциозни и няма определено лого на главата. :hysterical:

Точно както Aro е търговска марка на Metro.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля най-чистосърдечно да бъдете конкретни в тази тема и да не я обръщате на чат. Трия офтопика и моля ако нямате какво да пишете, не го правете, защото темата ще бъде изчистена изцяло, а това няма да е от полза. Нали искате да няма питащи! Като искате да няма глупави въпроси, моля помогнете, но без жлъчен тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е баш офтопик, но все пак като ми трябва - ще питам... Някой влизал ли е в музикален магазин Форте мюзик (става въпрос за София)? Какво мнение имате и кои от наличните продукти ви направиха впечатление?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм исках да питам какво мислите за Cort G210d свързан с Crate FW15 ?

Както и за Hohner HW350 ?

Аз съм начинаещ - свиря на китара от по-малко от година, та ми е интересно какво мислите ? Аз съм много доволен, особено от хонъра

rock on :rockband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам за процесор от ниския ценови клас.От Digitech Rp50 и Zoom 505II кое да избера.То сигурно няма голяма разлика,а и за тези пари,но все пак ...

Редактирано от kook
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя въпрос е само частично музикален, но все пак ще пробвам :)

 

цък

 

Как се води тоя сънбърст?

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.