Jump to content
Българският форум за музиканти

Схема за Emg


Recommended Posts

Имам едно питане възможно ли е да се направят адаптерите на Emg 81 и 85 само с едим volume без тон и ако да дайте някаква схема ако може :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре отиди при лютиер да ти свърши работа.

Аз лично не се наемам специално да ти рисувам схема, предвид доста кривото ти отношение към мен, както и към много уважавани съфорумци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лошо отношение нямам към никого но мразя да се ебава* с мен . :nono: (Каквото повикало такова се обадило)

Та ако някой евентуално иска да помогне нека пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа аз съм просто та да не проверя в емгинц.ком.... а в гоогле няма такава схема .. басисти.. :Piano: нищо против фор стринг мотхер фукерс :cheers: та тряя ми схема един volume , one toggle и само това ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почвам да се дразня адски много... всеки път когато сменям адаптерите с EMG (активни) винаги има някъв скапан шиба* проблем... То че аз не съм грамотен да ги слагам това е ясно... Направих всичко по схемата включам китарата в ампа и .. ебати кура ...... Китарата звучи все едно няма достатъчно драйв. Знаете като се включите в амп и си увеличите китарата от волюма на нея ама не на Max а на някво средно ниво . И китарата почва да звучи с лек драйв и клийн. Имам някво съмнение че съм прецакъл потенциометъра. Защото запоявах работите с един поляник за улуци. И ми направи впечатление че се върти прекалено лесно спрямо тона.. моля помогнете или кажете някой човек от софия който може да ги смени за 20 30 кинта че ще си изям топките..

 

(Извинявам се за езика ама не издържам вече)...........................................................................

................ :thumbs_up:;) ;) :icon_shithappens: :icon_shithappens: :icon_shithappens: :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активния адаптер върви с окомплектовка -два пота, куплунг за батерията и женски жак.

Е ли е възможно да го нямаш тоя жак и затова, да не ти се включва захранването на адаптерите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активния адаптер върви с окомплектовка -два пота, куплунг за батерията и женски жак.

Е ли е възможно да го нямаш тоя жак и затова, да не ти се включва захранването на адаптерите?

Ели е възможно да си обърнал целия куплунг за адаптерите ???? ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ели не ели :Д хаха та не съм обръщал батерийката всичко си е на раед ама жака не е оригинален за емг . човека ми прати жак с 3 клемички една за батерията и другите 2 .. ако не е оригиналният няма ли да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ели не ели :Д хаха та не съм обръщал батерийката всичко си е на раед ама жака не е оригинален за емг . човека ми прати жак с 3 клемички една за батерията и другите 2 .. ако не е оригиналният няма ли да стане?

буксата трябва да е стерео обикновена това е.

Имам в предвид куплунга който влиза в адаптера да не си го обърнал.

 

 

blackout_1v.jpg

Редактирано от SINERGY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, трябва ти нов жак с допълнителното краче за включване на напрежението към адаптерите.

Ако използваш оригиналният от китарата ти или такъв като него - няма да стане.

По-горе писа, че човека ти е дал и жак..използвай го!

Hcontrol.jpg

Когато пъхнеш жака в китарата това допълнително краче свързва батерията и адаптера.(ПОДАВА МУ ТОК)

Айде помъчи се малко и ще стане... :happy: Използвай ругатните по предназначение... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.