Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова серия китари на Washburn ?


Failed`

Recommended Posts

Наскоро, в Технополис мисля, забелязах няква серия китари Bucklay на Washburn. Бяха си на ниски цени, бе, иначе казано стартов сет за начинаещи, някой да има някви впечатления по въпроса или да е дочул от тук, от там за какво иде реч ? Щото аз прерових нета, ама никва по конкретна информация за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

google.bg ---- Bucklay washburn

1ви резултат

от него изкочи този линк

 

мисля не си търсил достатъчно .. да не кажа НИКАК !!!!

не че има някаква информация там.. обаче...

( Well got the answer, they're the Lyon Series Guitars only the name has been changed for the European market.) - няма да ти го превеждам !!!!

 

можеш ли поне цена да цитираш ????(демек колко струваше)

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, принципно официалния им сайт го видях, просто не се доуточних в предния ми пост, та просто исках да кажа, че няма информация относно материала на китарите и т.н. А иначе цената на сета беше 315 лв. - BE-10 беше единствения модел, който имаха от серията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Само 315 лв? За кой Технополис става на въпрос?

 

BTW: Well got the answer, they're the Lyon Series Guitars only the name has been changed for the European market. - Китарите (Bucklay) са Lyon сериите на Washburn, само името е сменено за европейския пазар. С други думи - ако не намираш нищо под името Bucklay, гледай за Lyon. :)

Редактирано от LooneyToon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, за пловдивския Технополис става въпрос - този до Метро и наистина беше 315 лв, цената специално я запомних, щото и на мен ми направи впечатление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех такава за първа китара и понеже не разбирам много съм си доволна от звука и от всичко.Тъпото е,че ........... ГРИФЪТ Е КРИВ И ТО ДОСТА!!! Сега 2рият ми г-н по китара като разбра и вика "Само да свършат концертите и отиваме да я върнем.Ако не стане аз ще ти я изправя" . Дали поема това гаранцията или да се доверя на уменията на г-на? Ако имате въпроси други питайте, с удоволствие ще отговарям на въпроси за моето съкровище :):thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:curse::blink:

 

 

Крив гриф е много сериозен дефект, трябва да ти сменят китарата без никакви проблеми.

 

Така поне се прави от сериозните фирми.

 

:girl_witch: :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.