Jump to content
Българският форум за музиканти

Vintage Sg Vs Parker P42


Recommended Posts

Интересува ме, ако някой е пипал и двете китари(и двете се намират на БГ пазара) да сподели + и - на едната и другата, с какво едната превъзхожда другата итн.И също така ме интерсува да ли индонезийският Паркер който се продава тук е по-слаб като изработка от корейския и оригинала?Мерси за отговорите... :)

 

 

 

П.П.За да спестим отговори в стил:"трябва да пробаш и двете", или "те са различни", уточнявам че въпроса ми е чисто технически(и двете са в един ценови дипазон)

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Значи, малко трябваше да направя непоправима грешка; гледайки разни сайтове и клипчета реших че Паркера е уникална китара(нее далеч от истината) и че трябва да е притежавам...Понеже няма излишни кинти реших да се разделя с Винтиджа, като го продам и с малко доплащтане станА горд сопственик на Паркер п42...Яавно гявола се беше надрусал и напил и поради тази причина го нямаше на работа, та ангела ми дошапна да отидна се пак до магазина да пробам китарката...Слава богу че отидох и не направих глупост да се разделя с Винтиджа ми...Яавно вече има Паркери и Паркери...Тези(индонезийските) изопщо не обаждат, изработка не много хубава,ефтин външен вид...Винтиджите са явно последните ефтини хубави китари.Много съм шастлив и сега си я обичам още повече...

 

 

П.П. Значи батковците тук отекчително пофтарят:"Пробай преди да купиш". От сърце ви препоръчвам:Вслушайте се в съвета! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се шмугна тук, за да не отварям нова тема пък и все пак се отнася именно за Винтидж....та някой мяркал ли е ЛП-та останали в софийския РФ или въобще някъде по търговската мрежа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Старая се.Форума ми служи да усъвършенствам българския език(понеже съм чужденец).Мога да кажа че този форум е един от найграмотните в цяло интернет-пространство. :pray:

 

 

 

П.П.Иначе жената е от Русе, (кадето се говори перфектен български)

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се шмугна тук, за да не отварям нова тема пък и все пак се отнася именно за Винтидж....та някой мяркал ли е ЛП-та останали в софийския РФ или въобще някъде по търговската мрежа?

 

нз ама в пловдивския РФ има едн SG така че ако иска6 го пробвай. аз имам едно ЛП ако иска6 мове да се съберем и без тва не сме се виждали отдавна :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.