Jump to content
Българският форум за музиканти

Разпознаване на ноти от песен


Recommended Posts

Привет.

о-не май обърках раздела...

Някой може ли да ми напише нотите или каквото трябва за да може това да се възпроизведе на пиано или програма за виртуално пиано... Или това е невъзможно?

(или ако пусна песента на един разбиращ ще може ли да го изсвири или нотите ли му трябват?)

 

Това, което ме интересува започва от 17-тата секунда... е може и от начало да го направите.. или който иска цялата песен мога да му дам.

 

http://dox.abv.bg/files/dw?a=96dfe90f95

Редактирано от modesty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

Пиши Л.С. на потребителя Vlad от форума. Той предлага тази услуга срещу адекватно заплащане.

 

 

Поздрави,

 

Пешо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-аа ама какво заплащане... Не знаех че се заплаща подобна услуга.. Абсолютно няма да стане!

Мисля, че това лесно човек може да го направи ако разбира... Даже може да има програми за тази работа... Сега си свалих 3-4 програми да видим какво ще стане.

Все пак ако на някой не му е проблем и има желание да помогне.

Ако човек разбира и разпознава ноти едвали ще му е проблем това.. или бъркам не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е да, за човек, който разбира от музика не е никакъв проблем. Но нали се сещаш, че това би му отнело да речем 2 часа?! /предшествани от 10-20 години обучение/. То и хората, дето разбират от гледане на домати не им е никакъв проблем да ти ги доставят, даже на адрес ще ти ги донесат. Ама ще трябва да си платиш за услугата, капиш? А ако мислиш по друг начин - успех с 3-4те програми!

 

Но "абсолютно няма да стане"!

 

Влад

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, има и по-лесен начин - учиш около пет-шест години солфеж и някакъв инструмент или пеене и после нямаш проблем с нотите B) Само дето съвсем не е безплатен.

Можеш да извадиш нотите с програма ако намериш парчето в миди формат. В мр3 няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да.

 

Конвертирах в миди формат.

Обаче преди това трябваше да разделя отделните звуци, щото в миди-то освен че се разпознава пианото ами и отделните звуци и става кашаница. Ще се поровя утре-други ден по-надълбоко. Изтеглих и отделна програма за целта --> ultimate quitar става и казват разпознава пиано но не съм я пробвал още.

 

Влад, човече напълно те разбирам какво имаш предвид. Ама ако в живота очакваш за всичко да ти се плати.. не те виждам дали ще имаш приятели...

Редактирано от modesty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пич, ти не си ми приятел. Така, че спести си коментарите, глупави са!

 

Мъчи се да си свършиш работа с програмите, които си намерил и не коментирай професионалните критерии на хора, които не познаваш!

 

Влад

 

п.п.

И не е нужно да пускаш тази тема на повече от едно място. Както виждаш - и на другото ти казаха, че това, което искаш, няма да стане с програмите, които имаш.

В.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.