Jump to content
Българският форум за музиканти

Roland Rd-700sx


Recommended Posts

Не пускам темата в борсата, защото все още не продавам, просто искам да проуча дали би имало интерес някой да купи електронно пиано Roland RD-700SX? Изключително запазено е, на две години, аз много си го харесвам, но май напоследък не свиря с група, не го ползвам по предназначение и ми трябва само нещо, на което да свиря със звук на пиано, останалите екстри не ги ползвам, така че няма смисъл да стоят напразно и неизползвани. Пускам темата само като проучване, защото не съм си харесал ново пиано все още, така че зависи от това дали ще има интерес. Ориентировъчна цена: 2700лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз по принцип съм заинтересован, но трябва да се поогледам и за други възможности, а и в момента не съм в България. Ще се прибера средата на юли. Ако до тогава не си го продал или пък аз не съм решил нещо друго може да те потърся. Между другото пробвах RD-700GX има страхотна клавиатура, а звука е по-добър от този на Fantom G. Въобще РД серията си е класна. Единственото нещо, което не ми харесва е теглото. Ще се изгърча с тия 25 кила. Случайно да имаш и калъф с колелца към него? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре, обади се, като се прибереш :girl_cray2: Имам мек калъф, който ми уши Милен по поръчка, но няма колелца :girl_cray2: Ще го дам с пианото, освен ако не реша да си взема RD-700GX, защото чувам, че наистина клавиатурата била по-добра и звукът на пианото също, но ме притеснява, че е много скъпо, а само заради единия звук на пианото едва ли си струва. Аз съм се насочил към нещо от сорта на Yamaha CP33, P-155, но пък никое от тези няма готин Rhodes, за разлика от RD-сериите, които имат супер яки Rhodes пиана... Пред голяма дилема съм, но ще го измисля. Пък Rhodes мога да си пускам от компютъра все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.