Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Бъди до мен във този мрак

Говори ми докато потъвам

Не прави това което искаш

Запомни лицето на един приятел

 

Седи непрязан във лицето на един човек

И доброта в душата на едно момче

Не знам кога ще дойде моят ред

Да превъзмогна вътрешната си омраза...

 

Изгуби една минута с мен

Това ще последното което губя

Не бъди различен,порастни

Остави ме да изгния

 

Седи непрязан във лицето на един човек

И доброта в душата на едно момче

Не знам кога ще дойде моят ред

Да превъзмогна вътрешната си омраза...

 

Бъди до мен във този мрак

Говори ми докато потъвам

Не прави това което искаш

Запомни лицето на един приятел

Редактирано от SandForGaara
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Интересно е,забелязвам,че няма особена рима,ако измислиш мелодийка към този текст,опиташ се да поизпееш текста и го метнеш на клипче в vbox или Youtube някой може да те забележи и да му хареса,да има желание да направите нещо :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постарал си се, но звучи като чалга текст!Много общи приказки не е подходено оригинално...трябва да пообмислиш идеята на текста с повече думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъммм...1-во аз не си пиша текстовете за да ги хареса янкои и да ги исползва...Аз ги пиша за себе си и ги слагам тук за да видя мнението на другите...Също така за този текст не се старах много и наистина бих могъл да го направя по добре...Обичам да оставям правописни грешки в текстовете си :thumbs_up: Ако искаш ми направи анти-фен клуб , мрази мен и цялото ми семейство,и затрии текстовете ми задето съм збъркал думата...

Мерси все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е текст за песен. "Ритмическа стъпка" явно е много мръсно понятие за теб, както и "смисъл", правописните грешки как да е, ясно, че българите не можем да пишем на собствения си език правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как ти звучи текстописание "убавецо" :) не се казва песнописание а текстописание...ако не виждаш смисъла просто ми кажи ,че не разбираш текста.Т'ва мога да го преработя достатачно ритмично , но засега така ми харесва.Да тъп българин съм и не мога да пиша на скапания си език :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъммм...1-во аз не си пиша текстовете за да ги хареса янкои и да ги исползва...Аз ги пиша за себе си и ги слагам тук за да видя мнението на другите...Също така за този текст не се старах много и наистина бих могъл да го направя по добре...Обичам да оставям правописни грешки в текстовете си :) Ако искаш ми направи анти-фен клуб , мрази мен и цялото ми семейство,и затрии текстовете ми задето съм збъркал думата...

Мерси все пак :P

 

пхахахаххахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

^^ Жоре не му прави забележки, че май е по-склонен към самоубийство отколкото да се вслушва в мнения, които явно не иска, а пък теми пуска... Странна работа днешната младеж...

 

И мен нещо не ме грабна този "текст", ама ме грабна депресията кат го прочетох... (emo)

Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Абе ако само депресията от четенето ти е дерт - свиркай си ;) Да му мисли някой като мен дето от време на време пише музика по подобни текстове ;)

 

Не ме разбирай погрешно, човече, не искам да те обидя нещо ;) Просто целият текст е някак си доста абстрактен, за да бъде лесно разбран. Подобни текстове срещам чат-пат в някои песни примерно, но там се усеща някакъв ритъм, какъвто тук лично аз не долавям...Може би затова и някои от колегите не останаха особено очаровани ;)

И все пак всеки творец има някакъв стил на изказ (Пикасо примерно е шашкал хората със странни композиции, някои от които откровено изчанчени) - това си е негово лично право. Щом теб лично си те кефи текстът - ОК. Keep on writing :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Интересно е,забелязвам,че няма особена рима,ако измислиш мелодийка към този текст,опиташ се да поизпееш текста и го метнеш на клипче в vbox или Youtube някой може да те забележи и да му хареса,да има желание да направите нещо smile.gif

не е важно колко рими има а смисъла на текста, по добре малко рими но със смисъл от колкото 1000 римувани думи но без да влагаш капка мисъл ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.