Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за синтезатор


Recommended Posts

http://www.thomann.de/gb/thomann_sp5500.htm

 

Разгледаи и това свирче.Само с тия параметри ми се вижда супер офертата:

 

Thomann DP-5500 Keyboard - Stage Piano,88 Hammer action key´s, 559 Sounds,

203 Styles ( 3 User Styles ), 100 Songs, Polyphony 64 Note,

 

 

Accompaniment control: Start/Stop, Sync Start, Sync Stop

 

 

 

 

154087.gif+n.gif129398-80.gif+n.gif164559-80.gif+n.gif+n.gifn.gif...n.gifn.gif=n.gifnormal_2ebfde9.gifnormal_131cba0.gifnormal_3bc1190.gifnormal_1ab4073.gif- EUR

 

-Хем пиано(истински клсвиши-Hammer action key´s),хем самосвирка...и цената народна ;)

 

Само 370 евра :icon_shithappens: ??? и има толкова много неща които sp250 ги няма

Днес точно този модел разглеждах в магазина Korg sp250 , с хамър клавиатура,педал, стойка, отзад имаше вход/изход за MIDI , което не знам за какво служи. Но, на него почти нямаше други инструменти, предназначението му е просто да си свири като пиано - може ли да се синтва нещо на него , да се вкарват инструменти и ефекти и т.н.?

 

Да, няма да се изхърлям в началото още, май по-добре е да си взема нещо задоволително като например Thomann-чето :icon_shithappens: , макар че от разтояние ми е малко странно да купя муз. инструмент , можете ли да ми кажете нещо за тази марка?

 

http://www.thomann.de/gb/thomann_dp30_rwc.htm

Просто нещо не ми се вярва (прекалено хубаво ми се струва, за да е истина :rockon: ) , то и проф. инструмент не ми трябва засега де, а 800лв за нов инструмент ме устройват напълно при положение че е с хамър клавиши и способности за някакво синтезиране ;)

Редактирано от Deep Purple
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.thomann.de/gb/thomann_dp30_rwc.htm[/url]

Просто нещо не ми се вярва (прекалено хубаво ми се струва, за да е истина :) ) , то и проф. инструмент не ми трябва засега де, а 800лв за нов инструмент ме устройват напълно при положение че е с хамър клавиши и способности за някакво синтезиране :)

 

Вчера водих един приятел от Бургас в магазина на Бозов(в Пловдив).Искаше да купи пиано на сина си и по пътя за магазина му разказвах за офертата,като му казах да не бърза с покупката,щото съм видял в нета нещо интересно-точно като за него.Като влезнахме в магазина гледам същото това свирче!Викам включвай го да го пробваме.Ами оказа се наистина приятна свирка с много реалистичен саунд и сносни аранжименти.Цената и беше 990лф. само че,не пишеше "thomann" а нещо друго(от рода на "midlle"-не съм сигурен,но това не е важно)иначе модела е SP5500.

Могат да му се видят цените и в други магазини.

Малкия беше обзаведен със свирчицата и беше много въодушевен- предрекох му,че поне 2 седмици няма да има време за други игри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.