Jump to content
Българският форум за музиканти

Perfect Stranger - Изповед


Zlatanov

Recommended Posts

Ето ново парче на бандата от Стара Загора .. лично на мен много ми харесва ... в more from: Vladislav Stoychev има още клипове (кавъри и авторски) ...

и
определено заслужават внимание ... Пичовете къртят мивки яко ... :wacko: Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е много яка, а бандата са невероятни музиканти и изключителни пичове! :whistle:

А иначе не са много бандите, които просто ей така си разцъкват Under a glass moon между другото. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторската "Изповед" е пълна трагедия.

Иначе за "Under A Glass Moon" е ясно. Като малък слушах една банда от Плевен и една от Ботевград мисля, че бяха, които я правеха също почти 1:1. Почти, разбира се. Но това не е важно.

 

По важното е, че авторксата песен е блудкава. И то доста... :greenangel:

Поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Пичовете освен че са направили готин клип, свирят и доста яко, за разлика от 90% от поп-рок групите в БГ-то, където за да ти пуснат клипа/песента по тв/радио трябва да врътнеш някоя друга айде да не казвам кво... на правилния човек.

Редактирано от Stoyko Lisichkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Страхотна група! :)

Имаше една група, с която правихме навремето каври на Д.Т. , бяхме направили и "Under a Glass Moon" и знам от опит колко трудоемко парче е това.

Много яко сте го изсвирили пичове!

Гордата Мария също ми хареса.

 

Може би най-много ви интересуват отзиви за авторското ви парче, затова да си кажа и аз мнението:

Като музика и аранжимент песента на мен лично ми хареса много.

Единственото, което вкарва в нея повече комерс, отколкото е нужно е текстът.

Имате нужда от текстописец, но не просто филанкишията, а наистина човек със стил и много богат речник.

Съжалявам, не искам да обидя човека писал текста, но просто си личи, че не е професионалист в това отношение.

Клипът е готин, а песента като цяло е едно от малкото хубави неща, случващи се в българското творчество.

Поздравления и успехи! :)

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.